Napadowe zawroty głowy

napisał/a: dorcia__j 2009-05-16 16:29
Mam 27 i moje zawroty zaczęły się około 10 lat temu.Przez kilka miesięcy zdarzały się nawet codziennie i trwały przez kila godzin w ciągu których nie mogłam wstawać z łóżka,bo przy nagłej zmianie pozycji głowy po prostu się wywracałam.Jednak poza zawrotami innych dolegliwości nie miałam.Poszłam z tym do lekarza,który skierował mnie na różne badania (KREW,EKG,EEG,LARYNGOLOG-BŁĘDNIK,OKULISTA-DNO OKA,NEUROLOG,RTG ODCINKA SZYJNEGO) jednak okazało się,że wszystko jest ok.Po tych kilku miesiącach kilkugodzinne zawroty przeszły a pojawiały się kilkusekundowe,poprzedzone szumem w głowie(uczucie jakby głowa miała mi zaraz eksplodować-przy czym nie było żadnego bólu głowy).Pojawiały się one przez długi czas i co kilka miesięcy.Dwa lata temu znów miałam ataki kilkugodzinne,więc postanowiłam ponownie odwiedzić lekarza,który ponownie zrobił mi te same badania i ponownie nic nie wykazało.Ponadto skierowano mnie na tomografię komputerową głowy,której wynik wyszedł ok.Zawroty samoczynnie przeszły.Na jakiś czas.Dziś rano znów miałam kilkusekundowy atak i już naprawdę nie wiem do kogo mam się z tym udać i co mi dolega,bo wydaje mi się,że to nie jest normalne.