Napad lęku-Hydroksyzyna

napisał/a: motrja 2014-01-11 22:12
Ciągle się boję...Mam w domu tylko Hydroksyzyne 10 mg...przed 2 godzinami wzięłam 1 tabletkę i usnęłam na godzinę.....czy mogę wziąć jeszcze jedną tabletkę ?
napisał/a: karolina1685 2014-01-11 23:29
Myślę że trochę za krótki czas by brać następną, ale osobiście się na dawkowaniu nie znam bo lekrzem nie jestem. Może spróbuj się zrelaksować, mi pomaga włączenie telewizji z jakimś programem, serialem który nie wymaga zbytniego myślenia. Albo włącz muzykę jakąś. Najlepiej też na mnie działa pójście na spacer. Wtedy mam się na czym skupić i lęki odchodzą a tabletka może zacznie Cię usypiać powoli.
napisał/a: wikam2 2014-01-12 00:01
motrja napisal(a):Ciągle się boję...Mam w domu tylko Hydroksyzyne 10 mg...przed 2 godzinami wzięłam 1 tabletkę i usnęłam na godzinę.....czy mogę wziąć jeszcze jedną tabletkę ?


Po co?
Ona nie usypia....
Czego się boisz? Jest wieczór/noc...włącz kevina samego w domu ;) posmiejesz się, powspominasz, zmęczysz...zapomnisz o tym co złe, usniesz.
napisał/a: zanetka937 2014-01-22 20:31
Kochana powiedz czy leczysz sie u psychiatry? Tengo leku możesz wziąść nawet 3 tabletki ale lepiej zacząć terapie bo na dłuższą mete to odpada
napisał/a: motrja 2014-02-14 09:02
Geddes napisal(a):Kochana powiedz czy leczysz sie u psychiatry? Tengo leku możesz wziąść nawet 3 tabletki ale lepiej zacząć terapie bo na dłuższą mete to odpada



nie :( dopiero się wybieram ...