nalot na migdałach prośba o konsultację

napisał/a: klaudusia1986 2014-06-14 18:13
Witam,

Prosiłabym o małą konsultację lekarza laryngologa.

W grudniu miałam anginę ropną- dostałam antybiotyk, augmentin, następną anginę miałam w kwietniu br, która poprzedzała lekka wysypka, dostałam antybiotyk DURACEF- który strasznie mnie uczulił- wylądowałam w szpitalu na dermatologi, tydzień brałam inny antybiotyk który tam mi wdrożyli, DALACIN C 7 dni,

po tygodniu przeszło, po upływie nastepnego tygodnia dostałam koleją anginę ropną (której w ogóle nie odczuwam nie mam gorączki, nie mam kataru nic...zero.), mój lekarz laryngolog stwierdził że to z niedoleczenia i zalecił kolejny raz dalacin c 14 dni, plus bioparoks, plus szczepionka ismigen.

Dodam jeszcze że lekarz rodzinny zalecał wycięcie migdałów, czego laryngolog nie potwierdził. Migdały mam do dziś, są podziurawione od tych paru angin, ale do rzeczy...

dwa dni temu zauważyłam u siebie naprawym migdale lekkie białawe naloty, nie są to takie czopy ropne jak wcześniej przy anginie
to taki delikatny białawy nalot, jak z jakiegoś twarożka zupełnie inny niż czopy, migdały nie są powiększone, nic mnei nie boli i gorączki rteż nie mam.

Prosiłabym jakiegoś lekarza o konsultację, jeśli to możliwe.
dodam jeszcze że od czasu tych problemów z gardłem czesto dezynfekuję gardło roztworem z soli, wody utlenionej czy jodyny.

aha.. i jeszcze jedno,,, w szpitalu po badaniach stolca wyszła mi helikobakter pylori, narazie nie lecze z uwagi na zbyt dużo antybiotyków w ost czasie.

z góry dziękuję za odpowiedź
napisał/a: klaudusia1986 2014-06-14 19:14
załącznik zdjęcie gardła