Najlepsze sposób na gładkie nogi.

napisał/a: Maćka1 2010-06-25 18:19
Ja jakaś gruboskórna jestem bo depilacja nóg depilatorem/woskiem/pastą cukrową to dla mnie błahostka, ale jak sobie w okolicach bikini raz użyłam wosku i szarpnęłam to słyszało mnie chyba pół osiedla a mąż wpadł do łazienki myśląc że zrobiłam sobie coś poważnego :p resztę okolic bikini wówczas dokończyłam zwykłą golarką hehehe
napisał/a: ~Anonymous 2010-06-25 18:28
Ja sie tam nie odwaze, bo kiedys jak jeszcze uzywalam depilatora to chcialam sobie tez bikini ciachnac, zeby bylo na dluzej ;), przystawilam depilator tylko troszeczke i poczulam sie tak jak by mnie prad popiescil, a Tobie Wikam powodzenia zycze! hihihi :D Jestes pewna, ze dalej chcesz to zrobic?
napisał/a: cyska2 2010-07-08 19:51
Hey,zmieniam temat ale możecie luknąc na mój post o paznokciach żelowych to problem bo chce na to wydać kase a nie wiem czy się opłaca.
napisał/a: lussi3 2010-07-08 21:14
DROGIE KOLEŻANKI Plastry z woskiem są extra nogi napewno dłużej sa gładkie w porównaniu z maszynką,ale fakt troche to boli,ale nie jest tak Źle,najbardziej bolesny jest oczywiście depilator choć włoski odrastają po dłuższym czasie są cienkie i mniej widoczne ale wrastają w skóre i tworzą się bolesne wypryski więc depilatory elektryczne ODRADZAM kremy do depilacji jak najbardziej OK pozdrawiam
napisał/a: cyska2 2010-07-14 11:25
Krem który moim zdaniem jest super do depilaji to sensual...Po rostu usuwa włoski oczywiście po jakimś czasie w zależności od rodzaju i gęstości owłosienia ale jest spoko,nie podrażnia i jest ok....A włoski na pewno trochę krócej odrastają niż przy zwykłej maszynce.
napisał/a: cyska2 2010-07-14 11:26
http://www.dpj.pl/fotki/g769d.jpg
napisał/a: wieszak2 2012-06-22 13:00
najlepszy jak dla mnie sposób, żeby się pozbyć zbędnego owłosienia to jest depilacja laserowa. Tylko jeśli chcemy mieć pewność o skuteczności zabiegu, że pozbędziemy się włosów na długi czas warto do depilacji laserowej wybierać miejsca, takie, żeby mieć pewność o tym, że zabieg będzie skuteczny.
napisał/a: dafff 2012-06-23 12:20
A dla mnie najlepszy sposób to depilacja woskiem. Robię ją już od trzech lat i jestem bardzo zadowolona. Depilacja pastą cukrową boli bardziej niż woskiem. Po depilatorze wrastają włoski. Próbowałam też IPL-em ale trochę mnie bolało. Także do wosku idzie się przyzwyczaić, włoski odrastają cieńsze i rzadsze.
napisał/a: Grzybowysklep 2012-07-24 18:35
Depilacja laserowa faktycznie jest niezła. Dobre efekty, ale bardziej bolesne daje zwykły depilator. Maszynka jest dobra ale nie krótko:)
napisał/a: Grace34 2012-08-03 20:32
Depilacja laserowa jest najlepsza, ale sporo kosztuje :(, działa też i jest zdecydowanie lepsza od plastrów pasta cukrowa.
napisał/a: agataas 2014-09-25 12:28
moim zdaniem pomimo kosztów najlepszym sposobem jest depilacja laserowa. Problem z głowy raz na zawsze. Ja byłam w http://bio-clinic.pl/depilacja-laserowa-laser-diodowy-2/ i wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Zabiegów potrzeba kilka to już ustala się z kosmetyczką, która przeprowadza wywiad.