Nagły zanik uzależnień

napisał/a: tarish 2007-08-21 22:25
Witam!
Wczoraj próbowałem wypić sobie jedno piwko i spalić sobie przy tym trochę papierosów. Lecz gdy wypiłem jakąś 1/4 butelki to odechciało mi się i pić i palić. Dzisiaj również nie mam ochoty na obydwie rzeczy, choć zawsze byłem pierwszy jako chętny... To minie czy naprawdę jakoś tak po prostu oduzależniłem się? Dodam, iż nie miałem zamiaru rzucić palenia czy picia i to mnie najbardziej dziwi. W dodatku wczoraj miałem taki dzień że myślałem że spalę ponad dzienną normę a tu nawet mniej.
napisał/a: makijaja 2007-08-22 17:28
Ja bym się tym nie martwiła na Twoim miejscu.... Chyba, że te uzależnienia są Ci potrzebne do życia... Będziesz zdrowszy....
napisał/a: BartHarnas 2008-02-15 14:00
Jeśli faktycznie jesteś uzależniony od alkoholu, to na cuda nie licz! Nie można z kiszonego ogórka zrobić zielonego, tylko odwrotnie! Widocznie nie jesteś uzależniony, a brak chęci do używek, to dobry objaw i tylko się cieszyć!
napisał/a: Imerman 2008-05-06 22:18
A jak długi czas jesteś w "nałogu" od alkoholu?
napisał/a: ISKA28 2008-05-07 00:48
Wiesz jesli Twoj organizm pwiedzial " oj kolego mam dosc" to szanu to i zacznij dbac o niego. Skoro chciales sam rzucic palenie i piwka a jednak Twoj organizm Cie wyprzedzil znaczy ze on wie lepiej cojest dla Ciebie dobre czyz nie? i z tej racji kiedy sam organizm zaczal swoja kuracje przestrzegaj jej byc moze ona Ci uratowala zycie, zacznij jesc duzo kwasu foliowego, pic magnez duzo spacerow po powietrzu poki sam organizm daje Ci poczuc ze nie mas zochoty ni zapalic ni wypic.Bo wiadomoz e czlowiek uzalezniony mowi " ok jutro przestane pic i palic" taaaa, przestanie palic jak ..zgasnie! Wiec w Twoim przypadku to doskonaly powod by wsziasc sie za siebie