Nagły ból brzucha od 4 dni

napisał/a: acx 2015-08-04 20:16
Witam, w piątek rano musiałem szybko jechać do pracy, w 15 min zdążyłem się ubrać, umyć i zjeść 2 kanapki. Nie jadłem do godziny 16 i zaczął mnie pobolewać brzuch i byłem pewien, że to z głodu, więc zjadłem obiad i brzuch przestał boleć. Od razu po przebudzeniu następnego dnia bolał mnie brzuch dość mocno(momentami) przez cały dzień, myślałem że dopadła mnie grypa żołądkowa, ale biegunkę miałem tylko wczoraj, a dziś rano już (prawie) normalnie, nie wymiotowałem wcale i nawet mnie na to nie zbierało, za to ból uśmierzał sen i drzemki. Z internetu dowiedziałem się, że mogą to być wrzody na żołądku i na dodatek posiadam grupe krwi 0 (RH-) czyli prawdopodobieństwo jest duże, przez ostatnie 2 tygodnie codziennie piłem kawę rozpuszczalną rano. Obecnie mam taki tępy ból który nie przeszkadza za bardzo ale jest, lecz nie widać poprawy bo taki sam ból miałem już w niedziele. I mam pytanie czy tak z dnia na dzień takie wrzody mogą się pojawić ? Czy mogą to być objawy jakiejś innej choroby ? Jutro idę do lekarza rodzinnego, ale zapewne dostane jakieś tabletki przeciwbólowe i "jakby nie przestało boleć za 2 tygodnie to proszę przyjść jeszcze raz".