Nagłe przerwanie stosowania Nuva Ring

napisał/a: katiuszka1 2015-09-27 22:45
Witam,
Rozpoczęłam stosowanie Nuva Ring zgodnie z ulotką, czyli pierwszego dnia miesiączki, jednak po 8 dniach zaczęłam się źle czuć- stany depresyjne, lękowe, płacz. W związku z tym, że naprawde ciezko mi było funkcjonowac a czekała mnie w najblizych dniach daleka podroz i były tez inne powody ze wzgledu na ktore nie mogłam czekac- przerwałam stosowanie pierscienia 9 dnia. Moj okres trwa normalnie około 6 dni , przy tym stosowaniu nuva ringu zauwazylam jednak ze kiedy okresu juz nie było utrzymywały sie plamienia. gdy odstawilam nuva ring tego 9 dnia, plamienia dalej były az do dnia 12stego. Czy zatem te delikatne plamienia utrzymujace sie dalej mimo wyjecia nuva ringu mam uznac za krwawienie z odstawienia? Czy po porstu krwawienia nie bedzie w tym miesiacu bo wiem,ze rozregulowałam gospodarke hormonalna. Zastanawiam sie po prostu czy mozna nie miec tego krwawienia gdy tak radykalnie przerywa sie stosowanie antykoncepcji. Kiedy nastepnym razem mozna spodziewac sie okresu? dodam, ze w tym okresie stosowania nuva ringu nie odbylam zadnego stosunku.
Dziekuje za odpowiedz