Nagle problemy z cera

napisał/a: pogubiona18 2013-12-30 19:59
Mam22 lata i od roku mam problemy z cera, a mianowicie sa to pojedyncze ale wielkie pryszzcze..zazwyczaj byl to jeden rzadziej wiecej , ale raz na jakis czas bylo gorzej 2-3 zmiany... Cera mam ogolnie gladka, nie przetluszcza sie, nei ma zaskornikow.Zawsze taka byla.W okresie dojrzewania tez nei sprawiala problemow.a od ponad roku prawie ciagle cos mam..to nei jakies male zmiany tylko potwory zostawiajace przebarwienia..juz dawno nie dojrzewam.Slyszalam ze takie cos czesto swiadczy o stanie zapalnym w organizmie.Jakie badania powinnam wykonac?musi byc na to recepta:( oczywisice stosowlam antybityki wewnetrzeniee , jakies masci glownie punktowo.ale co Ztego jak cos znow..jest.Dodam ze najgorzej jest z broda..chociaz problem obejmowall czasem okolice ust ..moze jakies pasozyty??? jakie badanai powinnam wykonac?problem jest naprawde uciazliwy:(moze jakies schorzenie ginekologiczne ./ hormonalne nie mam pojecia.przyszlo nagle tak pozno! nigdy nei sadzilam ze moze to mnei dotyczyc i ta dlugo nie przechodzic..mysle ze w organizmei malo co jest bez przyczyny i z przycyznami nalezy walczyc nei ze skutkami! bo co z tego..ze jedfngo dnia cos zalecze kiedy zaraz znow cos wyjdzie...z reszta schodzi wolno Bo nie maja jak zniknac przebarwienai keidy znow cos wychodzi..a to jednak twarz...wiec trzeba szybko zaradzić..Prosze o jakies rady!co zrobic zeby przestalo to cos wychodzic..
napisał/a: piotrosiama 2013-12-30 23:33
Bez obejrzenia i dokładnego wywiadu trudno jednoznacznie powiedzieć co może być przyczyną, może np. trądzik Cię dopadł. Te antybiotyki to przepisał Ci dermatolog ? Nie zawadzi zrobić badanie krwi z oznaczeniem hormonów.
napisał/a: pogubiona18 2013-12-31 09:35
tak , bo byly to bardzo zapalne zmiany.Teraz sa grudki ale tez wielkie...ale od roku pomijajac lipiec i efekt slonca ciagle praktycznie mam cos ..a teraz przed okresem to juz wogole mnie wywalilo.Mam teraz smarowac problemowe miejsca epiduo, zmienei kosmetyki, moze diete i wlasnie chce wykonac badania..
napisał/a: hania881 2014-02-25 22:56
Epiduo jest ok, właśnie go używam i jestem zadowolona.
napisał/a: bertian90 2014-04-23 21:45
Też używam a właściwie kończę leczenie tym lekiem i jestem zadowolony. Lekarz powiedział, że po około 1,5 miesiąca stosowania powinno już być wszystko w porządku i tak to mniejwięcej wygląda bo jestem po miesiącu wcierania i na twarzy nie mam już dużo pryszczy.
napisał/a: rameczka89 2014-11-28 15:15
Kupiłam opakowanie Epiduo i od jutra zaczynam leczenie. Zastanawiam się czy całą kurację można zakończyć przed nowym rokiem? Może bogaty w wiedzę i doświadczenie pomoże mi, chcę ładnie wyglądać w sylwestra:))