Nagła utrata sluchu

napisał/a: edytaj1 2015-08-29 17:57
Dwa tygodnie temu nagle poczułam ucisk w uszach, szumy i gwizdy.Stracilam słuch w lewym uchu,czuję w nim uczucie pełności,szum i czasem gwizd.po trzech dniach zgłosilam się do laryngologa, który zastosował antybiotyk, środek poprawiający ukrwienie naczyń w mózgu i polecił zgłosić się na kontrolę za dwa tygonie.
Ponieważ nie miałam żadnych objawów bólowych ani podwyższonej temperatury proponowane leczenie antybiotykiem było dla mnie dziwne ale przyjełam dawkę tygoniową i zgłosiłam się powtórnie do lekarza rodzinnego o poradę.Ten polecil odstawić antybiotyk i zgłosić się pilnie do poradni przyszpitalnej. Ponieważ kolejka w poradni dawała szansę na wizytę dopiero po uplywie dwóch tygodni zdecydowalam się na wizytę prywatną u otolaryngologa. Usłyszałam, ze zgłaszam się za późno , rokowania w takim przypadku nie sa zbyt dobre i skierowano mnie na cito do szpitala. Tu po piewszych badaniach sluchu zalecono sterydy i środki rozszerzające naczynia krwionośne.Choruję na hashimoto,innych chorób nie mam.CZy ktoś ma podobne kłopoty lub pomysł czym może być spowodowana utrata słuchu?