Nadżerka?

napisał/a: gruda123 2011-12-22 05:28
Witam, mam pewien problem i chciałbym się kogoś poradzić, jakiś czas temu mieliśmy z partnerką jakieś zakażenie. Zaczeło się od bólu przy oddawaniu moczu u partnerki, dziwne upławy z grudkami, dziwny zapach śluzu. Podczas zakażenia zdarzyło nam się uprawiać sex bez zabezpieczenia i po pewnym czasie zakazenie przeszło na mnie tzn. ból penisa po wzwodzie, zaczerwienienie.. po prostu było widać ze coś jest nie tak. Głównie ten ból całego penisa, jakby był posiniaczony.. Moja partnerka udała się do ginekologa który przypisał jej trzy różne leki : dwa opakowania jakiś tabletek i globulki które miała aplikować na noc, które sie rozpuszczały i pozostawiały zółtą wydzieline. Co do tabletek to dawkowanie też jakoś podobnie wyglądało ale chyba dwa razy dziennie.
I tutaj zaczyna się problem, otóż dziewczyna powiedziała mi że ginekolog zdiagnozował nadżerkę. Ale dowiedziałem sięteraz z internetu że nadżerką nie można zarazić swojego partnera. Czy to mogła być rzerzączka, którą zaraziła się od innego partnera ? Czy moze jest jeszcze jakaś inna choroba która ma podobne objawy. Ponieważ ginekolog powiedział jej również że ja mam brać jedne z tabletek codziennie przez tydzien badz dwa, ona natomiast miala je zazywac tylko przez kilka dni dziwne ze nawetr krocej ode mnie. Prosze o jakieś porady co mogło spowodować u nas to zakażenie. Pozdrawiam Piotr
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-22 08:00
mogła to być zwyczajna grzybica.
Skoro lekarz ją diagnozował to dlaczego partnerka nie poinformowała Cię o wyniku?
Zażyj tabletki tak jak mówił lekarz.