nadżerka... gojenie po kriokoagulacji (zamrażaniu)

napisał/a: aga_m1 2006-10-16 22:03
ile mniej wiecej moze trwac gojenie się szyjki macicy po krioagulacji?Przez jaki czas po tym zabiegu nie należy współżyć? Czy po tym zabiegu mogą wystąpić jakieś powikłania? Co się stanie jeżeli podczas gojenia dojdzie do stosunku? może są jakieś lepsze metody?
napisał/a: Nulla 2006-11-03 11:19
Miałam wymrażaną nadżerkę i sam zabieg był zupełnie bezbolesny i trwał może 10 min. Potem musiałam się wstrzymac od współżycia przez tydzień i przez ten czas stosować czopki, które przyspieszały gojenie i działay profilaktycznie. I to wszystko - żadnych powikłań, żadnego dyskomfortu. Z tego co wiem, wymrażanie nadżerki to najlepsza motoda - zwłaszcza dla kobiet, które jeszcze nie rodziały. Nie wiem jak z tym u Ciebie
napisał/a: ilonka19000 2006-11-23 10:56
JA gdy miałam ten zabieg był bezbolesny ale potem było dla mnie tragicznie.Przez dwa tygodnie jak nie wiecej lała sie ze mnie okropna wydzielina która nie dosc ze miała straszny zapach to jeszcze było jej bardzo duzo.Ale nie martw sie wszystko mozna zniesc


[ Dodano: 2006-11-23, 10:59 ]
I jeszcze zapomniałam dodac po zabiegu nie mogłam współzyc szesc tygodni gdyz rany sie nie goiły a tak wogule to ok tylu tyg nie powino sie współzyc bo moga byc infekcije