Nadżerka a upławy?

napisał/a: Arwen1988 2014-02-23 13:00
Cześć. Jakiś czas temu lekarz stwierdził u mnie nadżerkę, podobno jest spora i "nieładna" więc zapoponował mi leczenie farmakologiczne ponieważ jeszcze nie rodziłam, a dzieci planuję. Najpierw dostałam czopki dopochwowe. Po 2 miesiącach kontrola - stan nadżerki bez zmian. Wtedy lekarz nałożył mi lekarstwo bezpośrednio na nadżerkę, a było to na początku stycznia. Miałam oczywiście tygodniowy zakaz współżycia a w tym czasie pojawiały się różnokolorowe upławy (lekko krwawe, brązowe, żółte - lekarz mnie o tym uprzedził). No i tu pojawia się mój problem. Od czasu leczenia skarżę się na żółte, gęste upławy. Nie towarzyszy temu ból czy pieczenie. A same upławy raz są a raz ich nie ma, ale są dosyć irytujące, bo muszę nosić wkładkę na wszelki wypadek. Przed tym zabiegiem nie miałam jakichkolwiek objawów. Czy jest możliwe żeby podrażniona nadżerka zaczęła dawać objawy w postaci takich gęstych, żółtych uławów? Już raz wybierałam się do ginekologa, ale upławy zaniknęły i zrezygnowałam z wizyty. Teraz zastanawiam się czy nie pójść tego wyjaśnić. Co radzicie? Jest się czym martwić?