Nadwrażliwe zęby

napisał/a: ew2112 2016-07-08 12:32
Witam
Od jakiegoś czasu moje zęby stały się nadwrażliwe,wszystko co zimne lub gorące sprawia mi ból,nie wiążę tego z moim wybielaniem zębów ,bo wybielałam je pół roku temu,czy miał ktoś podobny problem?co mogę zrobić,żeby ulżyć sobie w bólu?
napisał/a: HelloSmile 2016-09-15 22:17
Polecam stosować pastę którąś z tych: elmex zielony, sendosyne ultra szybka ulga lub colgate pro relief + ewentualnie płyn do płukania listerine do zębów nadwrażliwych.
napisał/a: Amiran 2016-10-18 15:45
Idź do dentysty, bo może się okazać że niezauważalnie wdała się próchnica. Mi ubytek wyszedł dopiero na zdjęciu panoramicznym.
napisał/a: dynamical 2016-10-19 11:48
Ja też radzę iść do dentysty. Mogę polecić blue Klinik z tarnowskich gór, jeśli akurat mieszkasz gdzieś w pobliżu to naprawdę warto. Tam jest bardzo duży wybór tego typu rzeczy. Z całą pewnością coś dla siebie tam znajdziesz. Faktycznie możesz iść do dentysty, bo tak naprawdę nie wiadomo co tam siedzi w twoim zębie. Jakby co, podsyłam linka o tym, dlaczego tak ważne sa częste wizyty u dentysty: http://mariaradzi.bloog.pl/id,356497007,title,Dentysta-z-Tarnowskich-Gor-odwiedzaj-go-od-najmlodszych-lat,index.html