Nadwrażliwa żołądź

napisał/a: Janusz Jan 2012-07-31 17:49
Witam
Posiadam nadwrażliwą żołądź która uniemożliwia lub bardzo utrudnia mi stosunek oraz ciężko się umyć. W dzieciństwie miałem stulejkę ale sama mi przeszła.
Byłem u dermatologa prywatnie to dał mi maść i ona nie pomogła. Poszedłem później do jakiegoś innego dermatologa to mi obejrzał i powiedział, że nic nie widzi na nim, że mam idealnego. Co najlepsze powiedział że jestem jakimś klasycznym przypadkiem i że się idzie z takim czymś do seksuologa [!?] . Na forach czytałem, że ludzie się hartowali pod prysznicem i im przeszło. Dla mnie to tortura, nie wyobrażam sobie wytrzymać 3 sekundy pod naporem wody.
Błagam pomóżcie mi, chciałbym, żeby mnie nie bolało i żebym czerpał radość z seksu :C
Pozdrawiam
Janusz
napisał/a: ~Anonymous 2012-08-05 19:43
Ile masz lat?Ale chodzi tylko o ból "końcówki "samej? czy może odczuwasz ból przy zdejmowaniu napletka? czy napletek zsuwa się całościowo ,czy może tylko do połowy?być może ma to dalej związek ze stulejką(?)
Trzeba udać się do urologa niech Cię obejrzy
napisał/a: Janusz Jan 2012-08-06 19:32
23 lata, tak boli mnie tylko cała żołądź. Przy seksie i myciu mnie łaskocze tak że paraliżuje. Mogę swobodnie zdjąć napletek, tak jak powiedziałem, miałem kiedyś w dzieciństwie ale mi sama przeszła i od tamtej pory [ od dzieciństwa] normalnie mogę zdjąć napletek.
napisał/a: ~Anonymous 2012-08-06 20:41
Często tak się zdarza ,że mając stulejkę w dzieciństwie (tutaj nie wiem ile lat miałeś), gdzie wcześniej nie dawałeś rady ściągać napletka twój żołądz jest wrażliwy teraz bo nie był on odsłaniany może tutaj kwestia czasu by po prostu wszystko mogło wrócić do normy lub też może posiadasz stan zapalny (?) czy aby żołądz nie ma zmienionego koloru?czy piecze?Ogólnie można nabyć środki stosowane miejscowo zmniejszające wrażliwość członka,ale tutaj najpierw trzeba byłoby udać się do urologa który Cię obejrzy.
A takie jeszcze pytanie czy często odbywasz stosunki płciowe?bo też jest tak ,że częste kontakty seksulane z czasem zmniejszą jego tkliowść
napisał/a: Janusz Jan 2012-08-06 20:55
Raczej nie piecze ,kolor raczej chyba okej. Czasem są czerwone kropki ale mija samo. Jak miałem 5 lat? Od tego czasu normalnie odsłaniam i się tam myje, więc nie wiem skąd ta nadwrażliwość po stulejce. Dermatolodzy obaj mówili, że nic tam nie widzą. Jak zacznę stosować środki na zmniejszenie czucia to już też bez sensu bo nie będę czerpał przyjemności w ogóle. Kochać się właśnie nie mogę bo mnie boli i mi członek opada, to samo z miłością francuską. Ostatnio zacząłem trenować go pod mocnym strumieniem wody, boli mnie ale jakoś daje radę, gdzieś na internecie przeczytałem, że może pomóc, ale kurde to naprawdę tortury i nie wiem czy dam rade przez pare lat to robić.
napisał/a: ~Anonymous 2012-08-07 18:23
Zapewne moja odp.nie będzie dla Ciebie pewnie satysfakcjonująca ,ale po wykluczeniu ,np:stanu zapalnego lub stulejki taki problem jak twój mają właśnie często młodzi mężczyzni i taki stan z pewnością w miarę upływu czasu powinien sam zniknąć.
Jak wcześniej pisałam często częste kontakty seksulane powinny z czasem zmniejszyć jego tkliwość.
Oczywiscie możesz wybrać się do urologa niech Cię obejrzy,ale wydaje mi się ,że nic sensownego by nie powiedział.
Jeśli żołądz nie ma zmienionego koloru nie posiada jakiś narośli nie piecze ,swędzi to raczej stan zapalny odpada.
No i ważna higiena tej częsci,ale z tym nie masz problemów.
napisał/a: Wisnia87 2012-08-15 20:53
Mam 15lat. Tez miałem coś takiego (ale podczas masturbacji dotykania odsłoniętego mycia). To ma przejść z wiekiem, ale nie chciałem czekać więdz ściągałem napletek cos jakiś krem czy płyn i jazda. Na początku to jak oślinilem palec to czuł takie jakby łaskotanie, paraliż teraz to nawet bez moge swobodnie po nim śmigać w granicach ale negatywnych rzeczxy nie odczuwam. W tym wieku polecam panu to co ja robiłem ale może jakimś kremem specjalnym. To nie jest raczej choroba jakiś stan zapalny. Jeśli panu się uda proszę chodzić dobe z odsłoniętym. Potem 2 3 i będzie przzwyczajony do takich przeżyć jak dotykanie mycie xd.
Pozdrawiam :)