Nadmierne wypadanie włosów?

napisał/a: niebieskaa3 2014-11-10 15:19
Otóż od kilku miesiecy strasznie wypadaja mi włosy. Jeszcze dwa msc temu wraz z przejechaniem po włosach ręką dosłownie cała garść wypadła, nie wspominając o czesaniu i zapychaniu się odpływu w wannie - oczywiście moimi włosami. Już raz miałam taki problem, ale to było daaawno, wtedy fryzjerka poleciła jakiś drogi płyn na wmasowywanie po kazdej kapieli i umyciu , ale grunt, że pomogło. Teraz kupilam szampszon i wcierke Seboradin Niger i oczywiście jest lepiej, ale włosy wraz lecą. Już nie wiem co robić. Jechać do lekarza czy dalej się samemu leczyć? Od razu mówię, że to na pewno nie wina tarczycy, bo miałam badania, ani w sumie niczego z tych podstawowych badań + to na pewno nie przez stres i nierwy. Mam dalej jechac na tym Seboradinie czy udać się do dermmatologa?
napisał/a: kaktus007 2014-11-14 12:56
jak mi wyłaziły włosy przez problemy z tarczycą to lekarka powiedziała mi, ze dobre są tabletki biotebal i są bez recepty. brałam je chyba z pół roku, ale widzę, że włosy mi odrastają i co najważniejsze przestały wypadać ponad normę. bo poważnie bałam się, że będę za chwilę łysa - porobiły mi się po bokach zakola :/