Nadmierne pocenie się dłoni

napisał/a: dnl9 2009-12-08 15:19
Trochę źle sformułowałem to pytanie. Na ulotce jest napisane, że stosuje się go podjęzykowo. Nie wiem tylko jak to jest podjęzykowo, stąd moje pytanie. Włożyć pod język i czekać aż sie do końca rozpuści?
napisał/a: konradek221 2009-12-08 17:14
dokladnie. Poczekaj tydzien zanim zaczniesz oceniac rezultaty
napisał/a: dnl9 2009-12-09 19:21
Byłem dziś u dermatologa i przy okazji spytałem o coś na pocenie się dłoni. Pani poleciła mi Driclor, czy ktoś miał styczność z tym preparatem, czy warto to wykupywać? I tak pewnie to kupię, ale tak pytam, bo nie spotkałem się wcześniej z czymś takim.

I jeszcze tak dla jasności, jak wkładam tą tabletkę nervoheelu pod język, to mam ją cały czas trzymać aż się rozpuści, czy mogę trochę pokręcić językiem, tak żeby trochę szybciej się rozpuściła? Jaka w ogóle jest istota tego stosowania podjęzykowego tabletek?
napisał/a: PomocnaO 2009-12-09 19:28
Przyznam się, że nie przeczytałam wszystkich odpowiedzi więc z góry przepraszam jeśli się powtórzę.
Polecam Perspi Block są to tabl przeciwko nadmiernej potliwości. Jest to naturalny produkt, zawiera m.in. szałwię(o której już ktoś wcześniej chyba wspomniał), skrzyp polny i pokrzywę oraz melisę.
Efekt odczuwany jest już po tyg.
napisał/a: ane7 2009-12-09 19:31
dnl9 napisal(a):

I jeszcze tak dla jasności, jak wkładam tą tabletkę nervoheelu pod język, to mam ją cały czas trzymać aż się rozpuści, czy mogę trochę pokręcić językiem, tak żeby trochę szybciej się rozpuściła?


Dokładnie wkładasz ją pod język i trzymasz aż się rozpuści.Językiem możesz sobie trochę pokręcić :))

ps.O preparacie nie słyszałam.
napisał/a: dnl9 2009-12-28 12:44
Brałem nervoheel przez około 2,5 tyg, muszę przyznać że efekty da się zauważyć. Aktualnie mi się skoczyło pierwsze opakowanie i nie mam możliwości zakupu kolejnego. Czy jeżeli przerwe branie teraz efekt bedzie stały? Albo jak zaczne ponownie po jakimś tygodniu to bedzie ok?
napisał/a: ane7 2009-12-28 14:39
Raczej nie powinieneś przerywac,powinno się kontynuowac.Kup to jak najszybciej i nie rób dużej przerwy.
napisał/a: dnl9 2009-12-28 15:03
No wreszcie udało mi się jakimś cudem znaleść aptekę gdzie był dostępny nervoheel. Miałem tylko jednodniową przerwę.
A jeszcze takie pytanie, sylwester nie obędzie się bez alkoholu, więc czy mam odstawić na jakiś czas nervoheel, czy moge go normalnie stosować?
napisał/a: ane7 2009-12-28 18:27
Nie znam się na homeopatii na mnie ona nie działa.
Na czas picia alkoholu odstaw ten lek.Nie jestem pewna,ale alkohol niszczy jakieś substancje zawarte w tych tabletkach,dlatego nie warto pic alkoholu i brac leki homeopatyczne.
napisał/a: dnl9 2009-12-28 21:56
Dzięki za pomoc, ale jeszcze tak żeby się upewnić, wystarczy odstawić tylko w ten dzień kiedy będe spożywał alkohol?
napisał/a: ane7 2009-12-28 21:58
tak.
napisał/a: Luki55 2010-05-05 10:37
dnl9 mam ten sam problem i objawy co Ty, moze znalazles juz jakis preparat co pomaga na ten problem, jesli mozesz skontaktuj sie ze mna gg 9244304
z gory dzieki