Nadmierna senność

napisał/a: Aniołeczek 2007-06-13 12:28
Mam problem. Ciągle chce mi się spać. Śpię o siedem godzin w nocy. Ale jak wstaje rano to zaraz mi się chce spać, po pracy mi się chce spać i za każdym razem jak się położe to zasypiam. Jak tylko wezmę książki żeby się uczyć to zaraz mi się chce spać. Wtedy najpierw muszę się przespać a później dopiero mogę się uczyć. Ale jak się tylko ściemnia to od nowa mi się chce spać. Co z tym zrobić? Może są jakieś lekarstwa na to?
napisał/a: klapouszek2 2007-06-17 00:01
Najlepiej zrobic badania - morfologia, poziom glukozy, hormony tarczycy. Nadmierna senność może być objawem np. anemii, cukrzycy, niedoczynności tarczycy. A jak z ciśnieniem? Może to tylko przemęczenie ale lepiej sprawdzić. Coś na poprawę koncentracji i pobudzenie to naturalnie kawa albo pluszzzzz activ, może być też coś z guaraną a także bilomax.
napisał/a: ANNA30+ 2009-01-29 13:21
Miałam podobny problem, robiłam wszystkie badania i były dobre. W akcie desperacji udałam się do lekarza psychiatry i stwierdził u mnie depresję. Brałam leki i mi się poprawiło. Nadmieniam, że prócz tej uciążliwej senności mialam tez szereg innych obiawów. Pozdrawiam!