Nadmierna potliwość

napisał/a: szty 2015-06-16 23:48
Witajcie, od zawsze mam problem z nadmierną potliwością. Żadne specyfiki z apteki, a testowałem ich naprawdę dużo nie pomagają. Przeczytałem ostatnio iż bardzo skuteczna jest jonoforeza. Tak więc zdecydowałem się na zakup tego urządzenia - http://allegro.pl/skin-cleaner-jonoforeza-galwanizacja-na-tradzik-i4910072339.html ( w opisie jest napisane że działa również na nadmierną potliwość ). Niestety instrukcja obsługi jest bardzo krótka, bardzo mało szczegółów w dodatku w języku angielskim ale akurat to problemu nie stanowiło. Kompletnie nie wiem jak tego używać i czy to mi pomoże. Jak zaobserwowałem urządzenie głównie skupia się na twarzy. Czy można go użyć również do pach? Oczywiście dzwoniłem do sprzedawcy ale niestety jest on tylko firmą importującą i nie zna się na tym kompletnie. Jeżeli raczej sobie tym nie pomogę jaka jest alternatywa jeżeli żadne leki nie działają?
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-06-17 08:22
A wykluczono choroby tarczycy i cukrzycę?
napisał/a: szty 2015-06-17 15:15
Tak, jestem czysty. Dodam że pocę się niezależnie od temperatury otoczenia. Może być mi zimno ale bluzki i tak nie założe ponieważ po kilku minutach jest do zmiany.
napisał/a: konradek221 2015-06-22 23:41
to kup sobie to urządzenie i opowiedz nam za 2 tygodnie jak bardzo się czujesz wydup.... na kasę.
No chyba że jesteś jednym z tych co tworzą wątki reklamowe za 20 groszy to pewnie na ciebie zadziała.
napisał/a: madziap123 2015-06-23 11:03
Może jest to chwilowa opcja. Mój dziadek tez tak miał. Po dwóch miesiącach już się nie pocił. A były dni, że po prostu siedział się pocił.
napisał/a: Dorcia22 2015-07-07 19:39
też mam problemy z nadmiernym poceniem :( miałam nadzieję, że minie po okresie dorastania, ale nic się niestety nie zmieniło.. dłonie i pachy to tragedia.. mam wrażenie, że próbowałam już wszystkich domowych sposobów i wszystkiego co można dostać w aptece.. czy może ktoś coś wypróbowanego i skutecznego polecić? czytałam sporo o botoksie, ale mam obawy.. Ktoś próbował?
napisał/a: konradek221 2015-07-16 22:34
właśnie to też jedyna rzecz, której jeszcze nie próbowałem i chętnie przeczytam coś z pierwszej ręki a nie z bloga reklamowego pisanego przez stażystę.
napisał/a: Dorcia22 2015-07-28 11:03
Mam parę znajomych, które miały zabieg botoksem, ale pod zupełnie innym kątem - wypełnianie zmarszczek. Więc jedyne co o tym wiem to, że zabieg jest do przeżycia i później też organizm dobrze toleruje taki wypełniacz. Ale nie wiem nic o skuteczności w przypadku nadpotliwości.. Może jednak ktoś podpowie?
konradek22 a szukałeś już konkretnych klinik? Są jakieś które wyczytałeś, że nie są polecane?
napisał/a: konradek221 2015-07-28 17:54
no właśnie nie szukałem. Ze względów finansowych raczej odpuszczam.