Nadgarstek oraz palce

napisał/a: creeper 2015-07-29 20:32
Witam, potrzebuję pomocy z nadgarstkiem, a przynajmniej jakiejść opinni, która mogła by mnie nakierować do wyleczenia. jakieś 2 miesiące temu zacząłem ćwiczyć coś ala akrobatykę, przy czym od wykonywania sprężynki, stania na rękach oraz mostka boli mnie prawy nadgarstek. Sądzę że to może być z powodu nieopowiedniej rozgrzewki lub zbyt częstych treningów (co 2 dzień) choć moje treningi wg mnie nie są zbyt obciążające gdyż trwają max 30min. Teraz nadgarstek boli mnie nawet przy zwykłych czynnościach typu przenoszenie czegoś a nawet przy podpieraniu się żeby wstać. Zrobiłem całkowitą przerwę w treningach na 2 tygodnie ale to nic nie dało ;( Teraz podam szczegółowy opis mojego bólu:
- przy wyginaniu nadgarstka boli mnie w obrzarze zaznaczonym na żółto ( tutaj przy ćwiczeniach zwykle mnie nie boli)
- obszarem zaznaczonym na czerwono (pomiędzy ścięgnami? zaznaczonymi na zielono, myslę że to nie one mnie bolą) zaznaczyłem gdzie boli mnie przy wykonywaniu ćwiczeń oraz przy domowych czynnościach.
Czy to może być przetrenowanie i nie wygoiło się przez 2 tygodnie? czy co innego? co myślicie? Proszę o jakieś porady i domysły

(obrazka nie mogę wkleić mam błąd, podaje ścieżkę)
http://www.4shared.com/photo/7At-1fMhba/11825609_466090700238904_69822.html

P.S. Podobny problem miałem z lewym nadgarstkiem na początku, ale przeszedł mi całkowicie ból dość szybko przy wykonywaniu ćwiczeń. Prawy boli tak od miesiąca.

Pozdrawiam!
napisał/a: Ciociaklocia 2015-08-15 00:47
Myślę że zignoruj całą tą sprawę. Kiedyś moja koleżanka miała podobny problem, jakoś jej przeszło.