Nadczynnosc tarczycy i tycie

napisał/a: Ewataka 2014-04-09 17:38
Od 2012 roku zdiagnozowano u mnie nadczynnosc tarczycy. Trafilam do szpitala z powodu kolatania serca-bardzo szybkiego bicia. Dowiedzialam sie wtedy ze cierpie na nadczynnosc tarczycy. Nie umialam sobie wytlumaczyc dlaczego w takim razie od 3 lat tyje skoro powinnam chudnac,od lekarza rowzniez nie uzyskalam odpowiedzi ktora rozwialaby moje watpliowsci.
Leki przyjmuje od dwoch lat,ostatnie wyniki byly w normie jak mowi lekarz ,ale mimo zastosowania diety i ruchu nie jestem w stanie schudnac nawet kg :( Leki ktore przyjmuje to Euthyrox 100 i Tiamazol czyli Thyrozol 15 mg rano i wieczorem. Dodatkowo po moich narzekaniach o niefektywnosci walki z nadwaga dostalam od lekarza dodatkowy Eurthox 25. Czyli biore dziennie 125 Eurythoxu i 30 Thyrozolu plus leki na wyrownanie akcji serca i nasenne bo mam problemy ze spaniem. Minelo juz tyle czasu i ja nie czuje sie lepiej,pocenie,nerwowosc,brak spadku wagi a jest tak znaczaca ze utrudnia codzienne zycie :(( powoduje ze szukam pomocy i rad od cierpiacych na takie same dolegliwosci .Moze na Forum ktos mial podobny przypadek i ma jakies doswiadczenie,jakies porady ? Bardzo dziekuje z gory
napisał/a: Ewataka 2014-04-09 19:42
Moje pierwsze wyniki badan
napisał/a: qwertypol34 2014-04-09 20:48
Polecam zrobienie najnowszych wyników krwi /pakiet tarczycowy/ i USG i przestawić na forum.