nadciśnienie ,nerki

napisał/a: pavlo_111 2007-01-20 22:07
PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 10:02 pm Temat postu: Nad ciśnienie nerkowe ,ale... Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
Witam ,mam pewien problem ,ale na początek sprecyzuje co jak
Mam 17 lat od 10 roku życia choruje na nerki wyleczony zabiegowo 2 razy Defluxem z dobrym skutkiem .
Ale teraz są tego powikłania bardzo mam zniszczoną prawą nerkę i skutkiem tego jest stwierdzone nad ciśnienie i tu tkwi problem.
Zaczynało się to tak że mam bóle lewo stronie głowy zwłaszcza w okolicy skorni ,mam uczucie pulsowania tętnicy skrionowej. Po pobycie w szpitalu mam zażywać 5mg Enarenal ,a na nerki Furagina .
Więc teraz głownym problem że strasznie się żle czuje chociasz zażywam te leki i ciśnienie jest ok to mam cały czas nawet wysoki pul, i dalsze bóle w okolicy skorni ,strasznie pulsuje mnie tętnica ,czuć to zwłaszcza przy schylaniu się , i dalsze lewo strony ból gowy bóle w pleców zwłaszcza po odchyleniu głowy do tyłu ,w szpitalu miałem robione EKG i byłem badany przez kardiologa i wyklucza sercowe .
Więc nie wiem opiszę to tak
-ból lewo storny
-ból pleców
-czasem nagłe przyspieszenie bicie serca
-czasem bóle w mostku
-ogóle złe samo poczucie
-ból jak by od lewej dłoni
-i ból karku
I ogólnie to strasnzie rozprasza i czuję się fatalnie Sad Exclamation
I co to może znowu być ,może coś z tętnicami ,miałem badine tętnice nerkowe i brzucha i było ok ,i tomografie głowy też ok ,ale teraz to już nie wiem
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:22
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania