Naczyniak wątroby

napisał/a: paulina8910 2016-03-26 11:53
Witam wszystkich, z góry przepraszam jeśli pisze w złym dziale.
1,5 roku temu wykryto u mnie na wątrobie 6mm naczyniak, miałam wtedy robione USG nerek. Pani, która robiła badanie kazała się tym nie przejmować, że nie jest to groźne, Naczytałam się w internecie że jest to nowotwór. Nie wiem czy ja już jestem przewrażliwiona ale mam wrażenie że coś wyczuwam pod skóra w okolicach wątroby. Czy to może rosnąć? Bardzo się boję a najwcześniejszy termin USG prywatnego mam na 19 kwietnia. Nic mnie nie boli ale raka się podobno nie czuje.
Proszę odpowiedzcie
napisał/a: Andzrej 2016-03-26 15:37
Zaczęła się wiosna i zaczął się czas pozyskiwania soku z brzozy.
Sok z brzozy leczy nerki i ma też właściwości antynowotworowe.
Trzeba tylko znaleźć starszą brzozę, na odludziu na dobrej glebie i mamy za darmo leczniczy sok. Dzisiaj już o nim zapomniano a warto wrócić do tego sprawdzonego specyfiku. Sok będzie kapał z brzozy do czasu aż zaczną rozwijać się liście.
napisał/a: piotrosiama 2016-03-26 19:34
Jeśli jest to rzeczywiście naczyniak to w zasadzie powinien samoistnie zaniknąć - tak powiedziano mojemu bratu na onkologii gdy po usunięciu płata wątroby i poddaniu badaniu histo okazało się że to nie przerzut raka.
Dla lepszej diagnostyki przy ew. wątpliwościach przyda się badanie tomograficzne, ale decyzję podejmie lekarz po usg.
napisał/a: paulina8910 2016-03-30 15:37
czy ten naczyniak może rosnąć? czy ja faktycznie mogę to wyczuwać?boje się
napisał/a: wikam2 2016-03-30 17:59
Z doświadczenia powiem, że ludzi z rakiem watroby których spotkałam (szpitale, kliniki, poczekalnie) atakowały nowotwory nie mające nic wspólnego z naczyniakami. A te jak już się pojawiały to nie miały nic wspólnego z nowotworem złośliwym.