Nabrzmiałe jelita, bóle

napisał/a: intense 2016-04-05 12:00
Od 3 dni odczuwam non stop taką dolegliwość jak nabrzmiałe jelita, kłucie przy uciskaniu palcami, dolna część brzucha jakby była napompowana. Co to może być? Mam to od 3 dni, ostatnio jadłem 2 razy kebab z surówkami i frytkami ale nigdy tak nie miałem.
Codziennie jem normalnie, chleb ciemny, jogurty, zupy, mięso i czasami jakieś słodycze.

Czy to może być coś poważnego? Od 3 dni czuje nabrzmiałe jelita i mnie bolą.
napisał/a: Konstans 2016-04-06 14:38
Witaj,
ewidentnie cos Ci zaszkodziło. Pytanie co? nie ma sensu, bo musisz się skupić na tym, aby sobie pomóc.
Na teraz pij duzo wody (czystej), dobre byłby zioła wspomagające trawienie, choćby krople żołądkowe, zakwaś żołądek/jelita octem jabłkowym/cytryną z wodą. Kup sobie sylimarol 75 g i bierz 2x dziennie.
Na pewno odstaw (w okresie zaostrzenia) wszelki nabiał, mleko, nie jedz na mieście, nie jedz pikantnych potraw, surowizna tom kwestia indywidualna (jesli dobrze trawisz to przyspieszy perystaltykę jelit i pomoże Ci dojśc do siebie,jesli trawisz zle to lepiej skup się na gotowanych warzywach, by niepotrzebnie nie obciążać przewodu pokarmowego).
Uważaj, bo może się czymś strułeś i np. zachwieje Ci się zaraz flora bakteryjna ... zatem wspomagaj się probiotykami (mimo iż np. nie masz biegunek ani wymiotów, to bez znaczenia).
Idz na spacer. Musisz pozbyć się z siebie tego, co tam masz ...
Jesli wciąz będziesz czuł sie tak samo ... pochylimy się dalej nad Tobą ;)
Ale uważaj na to, co jesz ... i obserwuj swój organizm. Aha, nie panikuj. Będziesz żył :)
Pozdrawiam.
napisał/a: intense 2016-04-07 07:27
W dalszym ciągu odczuwam bóle w jelitach i teraz czasami w okolicach żołądka.
Do tego boli mnie bardziej głowa i mam ciepłe czoło.
Nie wiem co to za g... mi się przyplątało.
Biorę espumisan i nospe forte ale mało to pomaga.
Mam nadzieje, że szybko mi to minie...
Konstans dzięki za rady zastosuje się do nich.
napisał/a: Konstans 2016-04-10 17:24
intense napisal(a):W dalszym ciągu odczuwam bóle w jelitach i teraz czasami w okolicach żołądka.
Do tego boli mnie bardziej głowa i mam ciepłe czoło.
Nie wiem co to za g... mi się przyplątało.
Biorę espumisan i nospe forte ale mało to pomaga.
Mam nadzieje, że szybko mi to minie...
Konstans dzięki za rady zastosuje się do nich.


Witaj,
jak forma?
Co jesz i jak sie czujesz? Cokolwiek to jest, ogromne znaczenie ma fakt, co w siebie wkładasz. Niestety tak to działa.
Pozdrawiam
napisał/a: moralna 2016-07-21 18:29
Jak macie problem a jelitami to warto pić nutramil. produkt bez glutenu klinicznie wolny od laktozy. Poleca się go właśnie w czasie problemów z jelitami, w okresie rekonwalescencji czy innych poważnych chorobach.