na żołędziu czerwone plamki łuszczenie sie skóry

napisał/a: what? 2007-11-06 21:43
potrzebuje waszej pomocy. wspołżyje ze swoja partnerka regularnie bez zabezpieczeń ostatnio zauważyłem na swoim członku na żołędziu czerwone plamki łuszczenie sie skóry oraz dokuczliwe swędzenie. z objawów wynika ze moge miec drożdżyce. zarażając sie od partnerki lecz ona nie ma żadnych objawów tej choroby. nic a nic.kupiłem sobie masc COLOTRIMAZOLUM lecz nie pomogła mi za bardzo. czy moje podejrzenia co do tej choroby są słuszne?? jak ją jeszcxze leczyc. oczywiscie bez pomocy lekarza. wstydze sie i nie mam za bardzo możliwosci prosze więc o rade. o jakikolwiek sposób leczenia tego świństwa
napisał/a: millo1 2007-11-07 13:30
objawy jak na drożdżycę faktycznie. moim zdaniem skoro maść nie pomaga, to trzeba iść do lekarza. najlepiej to w ogóle byłoby zrobić posiew spod napletka i Twoja partnerka również powinna zrobić sobie wymaz. wtedy wiadomo byłoby kto kogo zaraża lub po prostu, czy leczenie powinno obejmować Was oboje i przede wszystkim - o jakiej etiologii jest infekcja, bo może to nie grzybek. w przypadku kobiet wydaje mi się, że leczenie jest trudniejsze (budowa, zmiany hormonalne w czasie cyklu) i lubi nawracac, więc warto (już z doświadczenia tutaj radzę) przez pewien czas łykać probiotyki w stylu lacibios femina. ale to dla kobiet.
możesz jeszcze zrobić taki myk, że Twoja partnerka pójdzie do ginekologa i poprosi o leki tez dla Ciebie (np. flukonazol, orungal lub ketokonazol) i silniejszą maść na receptę. a przy okazji lekarz ją obejrzy, czy jest wszystko ok.
dokup sobie jeszcze płyn do higieny intymnej, też powinien trochę pomóc. i dokładnie osuszaj napletek.

btw, nie rozumiem Twojego wstydu przed lekarzem. myślisz, że mało widział? ;) najbardziej polecałabym wizytę u urologa, ale jak się nie dasz przekonać, to może do rodzinnego chociaż? może wystarczy opisać objawy i przepisze jakiś lek?
napisał/a: performances 2007-11-27 03:51
sprobuj przewymac woda utleniona ////
napisał/a: jakitek 2009-01-27 22:15
Witam

Z masci ktore ja stosowałem najlepsza byla masc szalwiowa, a powiem ze stosowalem i clotrimazolum i tormentiol a uleczyla mnie wlasnie szalwiowa, mialem jakies takie pierw plamy ktore pozneij w rany przeszly i ropialy na zoledziu i czlonku, i po stosowaniu szalwiowej juz po kilku dniach widac bylo dobre efekty. w aptece ciezko jest dostac, ale widzialem na allegro u uzytkownika ca-mils , tutaj jakies masci ma

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10158669

Osobiscie polecam. Pozdrawiam
napisał/a: ksk82 2014-01-12 13:41
W razie wątpliwości możecie skorzystać z porady dermatologa online.
Np. na stronie http://www.wirtualnydermatolog.pl możecie wysłać zapytanie
ze zdjęciem lub skorzystać z przygotowanej porady.