Mrowienie w okolicach lewej łopatki

napisał/a: karlus 90 2017-04-28 21:20
Witam. Od 4 około lat mam problem z plecami. Zaczęło się od lędźwi bolały przy schylaniu, przy wyprostowaniu się. Poszedłem do lekarza tabletki, zastrzyki nic to nie dało, w końcu zabiegi, naświetlania tak samo z mizernym skutkiem. Od ponad myślę roku mam dziwne bóle z przeplatającym się mrowieniem w okolicach lewej łopatki. Przy głębokim wdechu też po szerokości łopatek czasem pojawi się ukłucie. KIlka dni temu byłem u fizjoterapeuty czy da się z tym coś zrobić czy nie. Stwierdził, że to nic tylko mam "poblokowane" plecy. Pomasował, naciskał, pochrupał moimi kościami i tyle. Lędźwie jakby trochę rzadziej mnie bolało ale z tą łopatką nic bez zmian. Kolejny termin mam na połowę maja do tego raczej nic się nie zmieni po tej wizycie więc pytania dla was. Czy jest to tak na prawdę do wyleczenia jak powiedział fizjoterapeuta? Są na to jakieś ćwiczenia? Miał ktoś z was takie coś kiedyś i się z tym uporał?
napisał/a: MICHAL-CS 2017-05-17 13:45
Witam, sugerowałbym iść jeszcze raz do dobrego fizjoterapeuty w okolicy miejsca zamieszkania, celem oceny funkjonalnej, doboru konkretnej terapii do schorzenia, czasami wystarczy odpowiednia korekcja ciała i pare prostych ćwiczeń ale nie zawsze.

Pozdrawiam