mrowienie palcy

napisał/a: przemyslaw81 2007-01-09 20:18
witam mam maly problemik i nie wiem co zrobic od jakis 2-3 tygodni czujenie mrowienie w 4 i 5 palcu lewej reki i polowa dloni oraz ograniczone ruchy tymi palcami bylem u lekarza rodzinnego zapisal mi witamine b1 i powiedzial ze przejdzie mi sie wydaje to troche dziwne moze doradzicie mi do jakiego lekarza sie z tym udac lub moze ktos mial podobny przypadek z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam
napisał/a: Bambi1 2007-01-09 22:44
Powinienies udac sie do neurologa a lekarz rodzinny od razu powinien dac tobie to skierowanie ( ahh ta służba zdrowia grrrrr.. ciary az przechodza), moja mama na to samo. okazalo sie ze ma dyskopatie kregoslupa szyjnego i wypchniete dyski uciskaja jej na nerwy. Moja rada czym predzej pędz do neurologa, powiedz lekarzowi rodzinnemu aby nie bagatelizowal sprawy ( z lekarzami ja postepuje ostro, oszczedzaja i nie chca dawac skierowan), a jezeli nie da skierowania to idz prywatnie.
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:20
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania