Mrowienie kolan i łydek

napisał/a: mustang91 2014-07-06 10:31
Witam Was
Od ponad 5 dni mam nietypowy problem.
Mrowieją mi cały czas kolana. To nie jest ból. To tak jakby jakieś prądy czy mrówki przeszywały ci lekko kolana. To bardzo przeszkadza mi, bo nie mogę się skupić z czymś w spoczynku ani na stojąco na dłuższą metę. Dzisiaj się obudziłem i do kolan dołączyło mrowienie łydek. Wcześniej gdy piłem nadmiernie kawę pojawiały się podobne mrowienia w kolanach ale trwało to może z godzinę lub 3 i puszczało gdy brałem magnez lub się wysypiałem. Starałem się od 3 dni brać regularnie magnez, wapń i witaminę C oraz B6 i jest jednak cały czas tak samo. Dodam również, że zmęczony jestem nawet jak się wyśpię przy tym. CO to może być ?
Dziękuje za merytoryczne odpowiedzi :)

Mam 23 lata, nie mam nadwagi, dużo chodzę i robię dostawy w pracy, jem niezdrowe żarcie często, piłem 2-3 kawy sypane bez mleka dziennie.
napisał/a: piotrosiama 2014-07-06 21:03
Myślę, że to objaw niedoboru magnezu/potasu tym bardziej że jak piszesz wypijasz ostatnio sporo kawy. W aptece kupisz odpowiednie preparaty i wzmocnij swój jadłospis w potrawy zawierające spore ilości magnezu i potasu / np. ziemniaki, banany, pomidory i ich przetwory, kaszę gryczaną itp./ a dzisiaj na kolację kubek kakao.