Mrowienie i ból w okolicach jądra i nogi.

napisał/a: class 2014-09-08 19:52
Witam. Mam przeszywający ból, który promieniuje w lewym jądrze. Przechodzi on na udo, pod pośladkiem. Odczuwam tez mrowienie w zgięciu za kolanem, czasem w stopie. 3 lata temu miałem operacje na wodniaka jądra. Nie widać żadnych zewnętrznych zmian na jądrze, wygląda całkowicie normalnie.

Poszedłem z tym problemem do lekarza rodzinnego, który podał mi antybiotyk(nie pamiętam nazwy, był przeciwko stanom zapalnym i bakteryjnym), bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań "profilaktycznie". Przyjmowałem go przez 10 dni, nastąpiła nieznaczna poprawa. Jednak po kilku dniach ból powrócił, skierowałem się z tym do poradni seksuologicznej, gdzie przebadali mi mocz, krew i wymaz w poszukiwaniu infekcji. Nic niestety nie wykryli. Zauważył, że najądrze jego zdaniem jest lekko powiększone. Lekarz po raz kolejny przepisał mi inny antybiotyk o nazwie DOXYCYCLINE, dzisiaj mija 3 dzień od pierwszej dawki. Ból się niestety nie zmniejsza. W poradni powiedzieli mi, że może to być spowodowane kontaktem seksualnym. Kobiety, z którymi sypiałem miały regularne badania, więc powątpiewam w możliwość zakażenia się. Lekarz zasugerował, że może być to wirusowe. Niestety póki co nadal czekam na badanie USG.

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że ból narasta podczas siedzenia i leżenia. W czasie aktywności fizycznej tak jakby "zapominam" o nim, ale wystarczy, że na chwilę usiądę i znowu wraca. Ktoś z rodziny zasugerował, że mogą to być nerwobóle, ale przez ostatnie dni odpoczywam i nie mam wielu stresujących sytuacji. Mam straszny dylemat do kogo mogę się udać po pomoc i poradę. Jeżeli ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem bardzo proszę o pomoc lub poradę.
napisał/a: ~Anonymous 2014-09-09 14:12
Moze to byc poczatek przepukliny pachwinowej.Czy podczas wysilku lub kaszlu uwypukla Ci sie w pachwinie zgrubienienie,ktore sie pozniej chowa?
napisał/a: class 2014-09-09 22:06
Niestety nie. Wczoraj miałem spotkanie z fizjoterapeutą, który nie wykrył nic powiązanego z kręgosłupem ani układem nerwowym. Dzisiaj to samo powiedzieli mi w instytucie osteopatii.
napisał/a: ~Anonymous 2014-09-10 17:56
No to przynajmniej masz wykluczone powiazania z kregoslupem i ukladem nerwowym,ja bym Ci radzila udac sie do chirurga by wykluczyc przepukline bo objawy ktore opisujesz moga byc z nia zwiazane.Moze ona byc wczesna ,a jedyne objawy to bol jadra +bol promieniujacy na konczyne dolna ,a nastepnie z czasem choc to proces dlugotrwaly przekształci sie w calkowita gdzie z pewnoscia bedzie mozna juz ja dostrzec golym okiem.
napisał/a: c62 2014-10-07 22:17
Tylko USG jąder.