Mroczki,zaburzenia widzenia, trzęsące ręce

napisał/a: bigb 2014-09-08 18:16
Piszę gdyż mam problem i nie mogę od dłuższego czasu sobie z nim poradzić. Mam 29 lat i zawsze byłem zdrowym chłopakiem, grałem w piłkę, siatkę, chodziłem na siłownię, na basen. 2 lata temu, jednak po wysiłku fizycznym straciłem czucie w prawej ręce i zacząłem niewyraźnie mówić. Żona zadzwoniła na pogotowie. Pogotowie zabrało mnie do szpitala. Poleżałem ze 3 dni i po 3 dniach mnie wypuścili abym porobił dalsze badania. Dodam, że to całe zdarzenie trwało jakieś 15 minut a po tym już czułem sie naprawdę świetnie. Nic sobie z tego nie robiłem więc jakiś miesiąc później umówiłem się z chłopakami na piłkę. Po jakiś 15 minutach straciłem widzenie do połowy w lewym oku. Na około dwa-trzy dni. Robiłem wszystkie badania, krew,mocz,holter,doppler,badanie dna oka,tomografie głowy, rezonans magnetyczny z angio, tyle tego było że pewnie czegoś nie wymieniłem. Generalnie wszystko wychodziło ok. W rezonansie coś tam wyszło że miałem jakieś lekkie niedotlenienie podczas porodu najprawdopodobniej. Ale to też lekarze mówili mi że wszystkie badania wychodzą że jestem zdrowy. Ale ja czulem sie coraz gorzej, powoli nie mogłem robić żadnego wysiłku wysicznego. Bieganie odpada całkowicie bo od razu przestaje widzieć czy to na prawe czy na lewe oko. W międzyczasie trafiłem na lekarza który kazał zrobić mi eeg głowy. W nim wyszło że mam padaczkę petit mal. Ok, nie znam się na tym ale w koncu coś znaleźli a ja nie czułem się najlepiej więc zacząłem przyjmować leki. Leczę się od czerwca zeszłego roku, na początku brałem małe dawki, teraz biorę 500 convulexu rano i 500 wieczorem. Trochę na początku może i zaczęło pomagać ale nie do końca. Cały czas jak się zdenerwuję lub przebiegnę albo jestem zmęczony, mam lekkie zawroty głowy, trzesięnia rąk, szumy w uszach, plamki czarne na oczach, a jak przebiegne się szybciej od razu tracę widzenie. Może nie całkowicie ale w częściowo. Ma ktoś może jakiś pomysł co mogę sobie za badania jeszcze zrobić bo wydaję mi się że coś jest i tak nie tak. Nie wiem co. Ale od dwóch lat nie czuje sie tak jak czułem się kiedyś. Nie wiem czy to ma znaczenie ale w moczu wychdzą mi zawsze ketony od 5 do 10 ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Dziękuję za ewentualne pokierowanie. Pozdrawiam. Michał