Możliwość na ciążę.

napisał/a: Aniołek9320 2014-07-21 11:55
Witam :)

Wiem, że Forum to nie wyrocznia, jednak zastanawia mnie, czy w opisanym przeze mnie przypadku jest duża szansa na ciążę. Współżyłam w 13 i 14 dc oczywiście z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy. Wcześniej jednak doszło do dotykania pochwy penisem, po czym on na moment wszedł, trwało to kilka sekund, gdy tylko się zorientowałam partner wycofał się. Zaraz potem została założona prezerwatywa, do wytrysku nie doszło w środku, dopiero jakieś 10 minut po stosunku. Nie mogę określić czy były to na pewno dni płodne bo mam nieregularne miesiączki, jednak to połowa cyklu, więc zakładam, że mogło tak być. Jak na 'moje oko' szanse są, ale niewielkie, proszę jedynie o radę bardziej ' doświadczone' osoby.
napisał/a: forgetmenot2 2014-07-21 14:54
Wiedzy nie mam zbyt dużej, ale według mnie szansa że miałaś wtedy dni płodne jest dość duża, bo to mniej więcej połowa cyklu. A jeśli masz je nieregularne, i jeśli się nie obserwujesz, to nie można nic powiedzieć na pewno. Nie można też wykluczyć tego że plemniki dostały się do środka, przed założeniem prezerwatywy.
napisał/a: Aniołek9320 2014-07-22 13:13
Może ktoś jeszcze się wypowie ? :)
napisał/a: ~Anonymous 2014-07-23 09:46
Aniołek9320 napisal(a):Witam :)

Wiem, że Forum to nie wyrocznia, jednak zastanawia mnie, czy w opisanym przeze mnie przypadku jest duża szansa na ciążę. Współżyłam w 13 i 14 dc oczywiście z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy. Wcześniej jednak doszło do dotykania pochwy penisem, po czym on na moment wszedł, trwało to kilka sekund, gdy tylko się zorientowałam partner wycofał się. Zaraz potem została założona prezerwatywa, do wytrysku nie doszło w środku, dopiero jakieś 10 minut po stosunku. Nie mogę określić czy były to na pewno dni płodne bo mam nieregularne miesiączki, jednak to połowa cyklu, więc zakładam, że mogło tak być. Jak na 'moje oko' szanse są, ale niewielkie, proszę jedynie o radę bardziej ' doświadczone' osoby.

JEśli nie było wytrysku wewnątrz pochwy- nie było go wcześniej przed włożeniem penisa do pochwy bez prezerwatywy to szanse na ciążę są bliskie zeru.
napisał/a: akexia 2014-08-30 18:23
Witam mam do was ekspertów pytanie ,nie mogę zajsc w ciążę od paru miesiecy i lekarka przepisała mi luteine na wywołanie okresu bo nie mam owulacji i podejrzenie pco mam po okresie 5 dnia cyklu zazyc Clostibegyt 2 razy dziennie przez 5 dni.Moje pytanie pierwsze brzmi kiedy moge sprawdzic po tym czy zaszlam w ciazę?? 2 czy jest potrzebny zastrzyk na pękniecie i do czego on służy?? czy mozna go nie brać tego zastrzyku? i jakie sa szanse na zaciazenie po tym leku?? od 16 dnia cyklu znów mam brac luteine bardzo prosze o odpowiedzi dziekuję
napisał/a: akexia 2014-09-01 14:05
Czy ktos udzieli mi porady wyżej wpis??
napisał/a: Gracee 2014-09-02 19:02
akexiaa napisal(a):Witam mam do was ekspertów pytanie ,nie mogę zajsc w ciążę od paru miesiecy i lekarka przepisała mi luteine na wywołanie okresu bo nie mam owulacji

Przyjmowaniem luteiny owulacji się nie przywróci tylko jak piszesz wywoła @
akexiaa napisal(a):mam po okresie 5 dnia cyklu zazyc Clostibegyt 2 razy dziennie przez 5 dni.Moje pytanie pierwsze brzmi kiedy moge sprawdzic po tym czy zaszlam w ciazę?? .... od 16 dnia cyklu znów mam brac luteine bardzo prosze o odpowiedzi dziekuję

Test wykonaj następnego dnia rano po zakończeniu przyjmowania luteiny
akexiaa napisal(a): czy jest potrzebny zastrzyk na pękniecie i do czego on służy?? czy mozna go nie brać tego zastrzyku? i jakie sa szanse na zaciazenie po tym leku??

Masz przychodzić na kontrolne USG? Czy przyjmowałaś już Clostibegyt i miałaś w tym czasie monitoring i stwierdzony brak pękania pęcherzyka? Zastrzyk na pęknięcie bierze się w odpowiednim dniu, a żeby go określić to potrzebne jest USG. Możesz nie brać zastrzyku ale jeśli pęcherzyk sam nie pęka to warto mu pomóc. Co do szans na ciąże nie da się tego konkretnie określić, procentowe szanse to 20-30 %.
Miałaś robione badania hormonalne?
napisał/a: Gracee 2014-09-02 19:10
akexiaa napisal(a):Witam mam do was ekspertów pytanie ,nie mogę zajsc w ciążę od paru miesiecy i lekarka przepisała mi luteine na wywołanie okresu bo nie mam owulacji

Przyjmowaniem luteiny owulacji się nie przywróci tylko jak piszesz wywoła @
akexiaa napisal(a):mam po okresie 5 dnia cyklu zazyc Clostibegyt 2 razy dziennie przez 5 dni.Moje pytanie pierwsze brzmi kiedy moge sprawdzic po tym czy zaszlam w ciazę?? .... od 16 dnia cyklu znów mam brac luteine bardzo prosze o odpowiedzi dziekuję

Test wykonaj następnego dnia rano po zakończeniu przyjmowania luteiny
akexiaa napisal(a): czy jest potrzebny zastrzyk na pękniecie i do czego on służy?? czy mozna go nie brać tego zastrzyku? i jakie sa szanse na zaciazenie po tym leku??

Masz przychodzić na kontrolne USG? Czy przyjmowałaś już Clostibegyt i miałaś w tym czasie monitoring i stwierdzony brak pękania pęcherzyka? Zastrzyk na pęknięcie bierze się w odpowiednim dniu, a żeby go określić to potrzebne jest USG. Możesz nie brać zastrzyku ale jeśli pęcherzyk sam nie pęka to warto mu pomóc. Co do szans na ciąże nie da się tego konkretnie określić, procentowe szanse to 20-30 %.
Miałaś robione badania hormonalne?