Możliwość ciąży

napisał/a: milenaj1 2014-03-15 16:30
Pieściliśmy się z chłopakiem, nie doprowadziłam go do wytrysku, ale mam obawy, że on miał na ręce preejakulat kiedy mnie dotykał. Wprawdzie byłam częściowo ubrana i musiał odsunąć rajstopy i bielizne, ale boję się, że ten preejakulat nadal był na rękach.
Okolice bezpośrednio pochwy nie były dotykane, tylko łechtaczki, ale boję się, że plemniki mogły jakoś same dotrzeć do pochwy.

Biorę tabletki antykoncepcyjne, ale nadal mam duże obawy przed ciążą. Dodatkowo boję się, bo zauważyłam tego dnia u siebie dużo białego zbitego śluzu, ale takiego czepliwego. Utrzymywał się on kilka dni, a potem zrobiło się sucho, ale od czasu do czasu dało się zauważyć nitki przezroczystego śluzu, tak jak płodny. Dodatkowo tego i następnego dnia bolało mnie podbrzusze.

I teraz wkręcam sobie, że ból podbrzusza był albo powodowany implantowaniem się zarodka, albo że miałam owulację.

Czy ciąża jest w tym wypadku mozliwa.
napisał/a: Gracee 2014-03-15 23:51
Jeśli bierzesz tabletki regularnie to nie masz się czym przejmować. Wiem, że tabletki nawet regularnie stosowane nie dają 100% zabezpieczenia ale z sytuacji, którą opisujesz zasadniczo ciąży nie powinno być, a wręcz jest to bardzo mało prawdopodobne.