Możliwe czy jednak nie?

napisał/a: Arek12310 2015-01-09 18:15
Witam chcialem zapytac czy ciaza w takim przypadku jest mozliwa ? moja kobieta uprawia ze mna regularnie sex dodam ze sex odbywa sie w prezerwatywie i nigdy w niej nie dochodzilem zawsze poza. Od 10 dni spoznia jej sie okres caly czas boli ja podbrzusze i od 3 dni piersi. Dodam ze powinna miec okres w sylwestra a go nie miala wiec normalnie popilismy duzo wodki i nie kochalismy sie w nocy no i az do dzis okresu brak... jest mozliwosc ze zaszla? ps dodam jeszcze ze ostatnio znalazla u siebie sluz przypominajacy kisiel a tak to ma raz bardzo sucha pochwe a raz delikatnie mokrą i tak na zmiane sucho mokro sucho mokro prosze o szybka odpowiedz....
napisał/a: wikam2 2015-01-09 18:22
Prezerwatywa + wytrysk na zewnątrz = b. wątpię aby to była ciąża.
napisał/a: Arek12310 2015-01-09 18:26
to dlaczego spoznia jej sie okres tak dlugo? skad kisielowy sluz? ps sprawdzalismy i sluz jest kwasny stad nieplodny ... prosze o jakas odpowiedz bo oszaleje ... dodam jeszcze ze moja partnerka procz bolu glowy nie ma zadnych innych objawow ... normalnie boli ja podbrzusze choc dzisiaj mowila mi ze w ogole ja nie bolalo no i same sutki przy dotyku i sciskaniu bola a tak to nie widzi zadnych objawow. Ps wczoraj jedynie miala mala brazowa kropke na podpasce choc tez nie wiemy z jakich przyczyn...moze byc to grzybica pochwy? tak jeszcze napisze moze to cos da... partnerka od roku miala rowne cykle roznica 2-3 dni noo i jednego miesiaca spoznil jej sie 7 dni a tak to wszystko regularnie sie odbywalo az do teraz ;/
napisał/a: wikam2 2015-01-09 18:43
Czasem tak nagle o poprostu po raz pierwszy miesiączka się spóźnia. Wpływ ma na to wieleelelelelelele czynników :)
Ja np. pierwszy raz w życiu w tym miesiącu miałam okres tak, ze też zaczął się od ... kropki i trwało to kilka dni.
B. cięzko uwierzyć w Waszym przypadku w ciążę.
A śluz - na jego podstawie nie wyedukujemy NIC bo dzoewczyna nie prowadzi rzetelnej samoobserwacji.
napisał/a: Konstans 2015-01-09 18:44
Witaj :)
nie wiem dlaczego do mnie akurat zwróciłes sie z tym pytaniem ale nie mozesz oczekiwac jednoznacznej odpowiedzi. Bo tylko szaleniec by ci ją zafundował. Na pewno u Twojej dziewczyny dochodze teraz silne zaburzenia związane ze stresem. Ty szalejesz z obawy. Ona rownież. Napędzacie się a u kobiet to tylko gwóźdź do trumny wszelkich objawów około ciązowych.
I chocby w ciąży nie była (i zapewne nie jest) to stres płata figle, szaleja hormony i kortyzol. Zaburza się cykl, spadają, zwyżkują inne parametry. Burza szalej. Uspokój sie i przede wszystkim dziewczynę. Po weekendzie niech wykona test ciążowy i cos się wyjaśni, rozjaśni.
A może po prostu ma zaburzony cykl (z różnych przeciez względów), o których pojęcia mieć nie możesz i nie musisz. I stąd ten śluz, stąd brak miesiączki.
Tu juz nic nie zrobisz, jak tylko czekanie na wynik testu.
Życzę jednak, by wynik ten była po Waszej myśli.
Daj znac jak sprawy się potoczyły.
Pozdrawiam :)
napisał/a: wikam2 2015-01-09 18:45
Arek nie musisz do nas wszystkich pisać pw, odp. otrzymasz spokojnie :)
napisał/a: Arek12310 2015-01-09 18:53
przepraszam za wyslanie wiadomosci na pw ;) ale zalezalo mi na szybkich odpowiedziach wiec mam nadzieje ze nikogo tym nie urazilem;)

tak zapytam jeszcze sex w prezerwatywie i bez dochodzenia w partnerce jest praktycznie 100% sposobem na anty? :)Ps test po 10-11 dniach od spodziewanego okresu pokaze prawde ;)? bo boimy sie z partnerka najgorzej tego ze zrobi test i pokaze ze niby jest w ciazy a tak naprawde nie jest i bedzie juz w ogole meksyk :) nie bedzie mogla spac i bedzie o tym myslala i wtedy okres na bank nie przyjdzie ;)

Ostatnie pytanie ... nie chce zakladac kolejnego tematu wiec zapytam tutaj;) mozecie drodzy moderatorzy odpowiedziec mi jak poznac grzybice pochwy na pierwszy rzut oka? i czy podczas seksu jak wystepowal sluz serowaty z grudkami to oznaka grzybicy? raz na jakis czas gdy srodek nawilzajacy wymiesza sie z sluzem partenerki pojawia sie wlasnie taki serowaty grudkowaty sluz i mnie to zastanawialo od 2 miesiecyco to moze byc ;) w dodatku czasami zdarzalo sie tak ze kobieta byla bardzo podniecona + mokra a kazde wejscie do pochwy i sex minutowy konczyl sie bolem brzucha i uczuciem suchosci w pochwie co to moze znaczyc ? bardzo dziekuje za szybkie odpowiedzi ;)
napisał/a: wikam2 2015-01-09 18:58
Arek12310 napisal(a):
tak zapytam jeszcze sex w prezerwatywie i bez dochodzenia w partnerce jest praktycznie 100% sposobem na anty? :)Ps test po 10-11 dniach od spodziewanego okresu pokaze prawde ;)? bo boimy sie z partnerka najgorzej tego ze zrobi test i pokaze ze niby jest w ciazy a tak naprawde nie jest i bedzie juz w ogole meksyk :) nie bedzie mogla spac i bedzie o tym myslala i wtedy okres na bank nie przyjdzie ;)


Seks zabezpieczony na 2 sposoby daje owszem niemal 100% skuteczności.
Pytanie jednak czy ta prezerwatywa nigdy nie pękła?
Przed seskem nie ocierałeś się członkiem o pochwę? ;)

Nie ma opcji aby test pokazał, ze ciąza jest kiedy jej nie ma. Jedyna ew. to poronienie tzw. ciąza biochemiczna ale o tym nie ma co dyskutowac.
Test może pokazać brak ciązy jeśli ona JEST. Dlatego robimy go jeśli nie pojawi się miesiączka ale najlepiej (bo cykl moze się wydłużyć jak u Was) 21 dni po stosunku albo 14 po owulacji.

Arek12310 napisal(a):Ostatnie pytanie ... nie chce zakladac kolejnego tematu wiec zapytam tutaj;) mozecie drodzy moderatorzy odpowiedziec mi jak poznac grzybice pochwy na pierwszy rzut oka? i czy podczas seksu jak wystepowal sluz serowaty z grudkami to oznaka grzybicy? raz na jakis czas gdy srodek nawilzajacy wymiesza sie z sluzem partenerki pojawia sie wlasnie taki serowaty grudkowaty sluz i mnie to zastanawialo od 2 miesiecyco to moze byc ;) w dodatku czasami zdarzalo sie tak ze kobieta byla bardzo podniecona + mokra a kazde wejscie do pochwy i sex minutowy konczyl sie bolem brzucha i uczuciem suchosci w pochwie co to moze znaczyc ? bardzo dziekuje za szybkie odpowiedzi ;)


Czy partnerka odczuwa sedzenie pochwy?
Drugi moderator to djfafa ;) Ale jego wołać nie trzeba ;)
napisał/a: Arek12310 2015-01-09 19:10
nie doszlo do czegos takiego jak ocieranie penisa o pochwe :) wszystko odbywalo sie w prezerwatywie dodam ze zawsze po skonczonym stosunku gdy dochodze sprawdzam stan i zawsze jest cala a sperma jest w zbiorniku czasami ponad zbiornik ale wszystko jest w prezerwatywie i nigdy nie ulegla uszkodzeniu zawsze zwracam na to bardzo duza uwage... partnerka nie czuje zadnego swedzenia wiec co to moze oznaczac ten sluz podczas seksu i bole brzucha oraz suchosc pochwy gdy jest na maksa podniecona?
napisał/a: wikam2 2015-01-09 20:00
Czyli ciąża praktycznie odpada.
Czy dziewczyna była u ginekologa? Ile ma lat?
napisał/a: Arek12310 2015-01-09 20:24
wlasnie problem tkwi ze dziewczyna ma 17 lat i 11 miesiecy :) wiec wizyta u ginekologa dopiero za ponad miesiac bo ona za zadne skarby nie chce isc z mama ;) z wiadomych przyczyn ;) Ps teraz napisala mi ze ma uczucie jakby jej lecialo bardzo czesto tak ma przed okresem gdy ma regularne ;) wiec chyba wszystko jest na dobrej drodze ku okresowi? Osobiscie nie wiem co sie dzieje bo niestety kisze sie w pracy i dopiero jutro zwalniam sluzbe ;) takze pisze to co osobiscie dostaje przez sms :)
napisał/a: wikam2 2015-01-09 20:43
No wiesz....cokolwiek by to nie było to PISZESZ - czyli dbasz o Was :)))
Ja uważam, że okres przyjdzie a co do reszty to ;
gin obejrzy dziewczynę czy nie ma nadżerki (wiele z młodych kobiet ją ma) bo to może powodowac dyskomfort w czasie współżycia.
Czasem jest tak, że śluz naturalny stanowiący ów naturalny lubrykator nie wystarcza po czasie i wtedy nalezy wspomóc się tym sklepowym :)