Możliwa ciąża?

napisał/a: Iza12322 2015-07-26 23:08
Jakiś tydzień temu uprawiałam seks z swoim partnerem, był to tydzień po zakończeniu miesiączki. Gdy czuł, że może dojść wyjął penisa i nawet po wyjęciu nic z niego nie wypłynęło. Stosunek odbył się bez zabezpieczeń.
napisał/a: dr_house 2015-07-29 09:38
Spokojnie, nawet po tygodniu od zakończenia miesiączki prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest niskie.
napisał/a: wikam2 2015-08-04 16:56
Tydzień po misiączce jak najbardziej mogą być dni płodne. Poczytaj tematy na forum o preejakulacie :)

dr-house - to kiedy zajście w ciąże jest wysokie?
napisał/a: malami84 2015-08-16 02:16
Witam otóz współżyłam ze swoim partnerem 7 lipca,13 lipca dostałam miesiaczke wydawala sie byc normalna moje cykle sa miedzy 25-29 dni, w tym miesiacu zaniepokoilo mnie to ze, 8 sierpnia po podcieraniu sie zauwazyłam troszke krwi na papierze myslałam ze okres sie zaczyna ,ale to ustało 9 sierpnia dostałam brazowych plamien co zawsze poprzedzało miesiaczke, 10 sierpnia dostałam juz troche mocniejszego kwawienia co uznalam za okres ale 11 sierpnia znow dostalam tylko brazowych plamien bardziej przypominalo to uplawy i tak utrzymywaly sie do 12 siernia po czym wszystko ustało wykonałam test ciazowy ale wynik byl negatywny.Nigdy sie cos takiego mi nie przytrafiło i chcialabym sie dowiedziec co to moze oznaczac?