Możliwa ciąża?

napisał/a: dodixx 2017-01-24 17:28
Witam. Uprawiałam z chłopakiem pierwszy raz petting. Jestem zielona w tych sprawach, a on starszy i doświadczony. Zapewnia mnie, że nie jest to możliwe, ale wolę spytać jeszcze innych... Mianowicie 6 dnia cyklu (dzień po okresie) ocierał penisem o moje piersi, nie miał wtedy wytrysku jedynie preejakulat. W późniejszym czasie wystąpił wytrysk, którego kilka kropel skapnęło na moje udo (byłam w spodniach i bieliźnie). Poszłam się wykąpać po 15 minutach. Woda z piersi, o które wcześniej ocierał penisem spływała w dół na moje wargi sromowe. Czy mogę być w ciąży? Jestem w 13 dniu cyklu, do miesiączki zostało 24 dni. Nie miałam jeszcze owulacji ani dni płodnych. Obserwuję swoje ciało od dłuższego czasu, więc orientuję się kiedy one są. Mam bardzo mało śluzu. Czasami jest trochę białego, gęstego, nierozciągliwego, ale głownie sucho. Również boli mnie podbrzusze, boję się, że na piersiach mogły być plemniki, które mogły wraz z wodą doprowadzić do zapłodnienia... Czy to możliwe? Stresuję się...
napisał/a: piotrosiama 2017-01-24 18:11
Nie ma szans na ciążę.
napisał/a: wikam2 2017-01-30 00:33
dopowiem tylko, ze ... brak stosunku nie gwarantuje braku ciąży. Tj. jeśli mężczyzna ma na dłoniach nasienie badz preejakult który bezpośrednio wprowadzi do pochwy to ciąża w czasie dni płodnych jest możliwa. Tak na przyszłość ;) W zwiążku z czym - ZAPOBIEGAMY! ;)