Możliwa ciąża?

napisał/a: jkb 2015-11-22 12:13
Hej

12.11.2015 dziewczyna doprowadziła mnie ręką do końca 2 - 3 razy. Ostatni raz o godzinie 18-19. Oddałem po 15 minutach mocz. Jak to zwykle bywa po "końcu" w dużej ilości. Byłem padnięty i poszedłem spać. Następnie rano oddałem znów mocz. Wykąpałem się, umyłem dokładnie 'go' ciepła wodą i żelem do kąpieli. Później wydaje mi się, że oddałem mocz 3 raz, ale pewien nie jestem. Pojechałem do niej 13.11.2015 o 13:00 i zaczeliśmy się kochać bez prezerwatywy. Ona doszła pierwsza. Wyszedłem z niej i po około 5 minutach dopiero doszedłem. Czy jest tutaj szansa na ciąże? Odchodzę od zmysłów. Ostatni okres 19.10.2015 a cykle ma od 29 ( najkrótszy ) do 53 dni ( problemy z tarczycą, nie wzięła leków ), 3 ostatnie około 29-34 dni. Mówiła, że płodne miała tydzień przed. Na początku nie była " wilgotna". Jednak w trakcie BARDZO. Dodatkowo członek był podczas stosunku trochę "biały" ? Na 10000% nie doszło do wytrysku bo w wieku dojrzewania przez bardzo częstą masturbację doszedłem do takiego nawyku, że bardzo ciężko mnie doprowadzić.

P.s Dziewczyna mówiła mi, że miała dni płodne tydzien przed stosunkiem. Czy jest możliwe, że faza cyklu od owulacji do okresu może się przedłużyć? Bo teraz wychodzi na to, że jednak się myliła. Zakładając , że miała płodne podczas stosunku, jak duża jest szansa?
napisał/a: wikam2 2015-11-22 19:18
Szanse widzę b. marne. Z doświadczenia i wyczytanych odp, interpertacji etc. Niby wg. najnowszych badań w preejakulacie plemniki są zawsze ale jeszcze nie spotkałam się z ciążą w takie sytuacji. Mówię tu o styuacjach dobrze opisanych i wyjaśnionych.

Członek był biały z powodu śluzu kobiecego. Jeśli to był czas niepłodny miał prawo być ten biały i przeźroczysty - z powodu podniecenia.

Pytanie skąd dziewczyna wie, ze płodna już była? Z powodów zdrowotnych faza od owulacji do okresu może się b. wydłużyć.
napisał/a: jkb 2015-11-22 19:23
Czyli nawet zakładając, że miała płodne i owu sie przesunęła mogę spać spokojnie? :) Obserwowała śluz, bolały jajniki.
napisał/a: wikam2 2015-11-22 20:03
Wg. moich doświadczeń i wiedzy - tak :) Niemnie....oczy mrużyć możesz bo jak wiesz - na świecie 100%-ej anty nie ma :P