moze wy wiecie

napisał/a: nadiuleczka 2007-03-06 19:44
mianowicie mam taki problem.3 razy w ciagu roku.przy oddawaniu stolca zauwarzylam slady krwi na papierze a do,po jakichs 3 miesiacach od ostatniego plamienia(w takich odstepach tez byly te slady krwi zauwazone),tego doszly niewielkie bole brzucha w roznych miejscach(mysle ,ze to jelita).Lekarz wykluczyl hemoroidy.A do tego ogolnie czuje sie slaba.W przyszlym tygodniu mam termin u gastrologa na koloskopie.Ciekawe co to jest?Moze ktos z was ma cos podobnego????
napisał/a: Ryszard Celenik 2007-03-07 19:04
Dopiero badanie lekarskie moze wykazac,czy to cos powaznego.
napisał/a: Rom 2007-03-22 12:56
marcysia napisal(a):mianowicie mam taki problem.3 razy w ciagu roku.przy oddawaniu stolca zauwarzylam slady krwi na papierze a do,po jakichs 3 miesiacach od ostatniego plamienia(w takich odstepach tez byly te slady krwi zauwazone),tego doszly niewielkie bole brzucha w roznych miejscach(mysle ,ze to jelita).Lekarz wykluczyl hemoroidy.A do tego ogolnie czuje sie slaba.W przyszlym tygodniu mam termin u gastrologa na koloskopie.Ciekawe co to jest?Moze ktos z was ma cos podobnego????


Kolonoskopia - badanie jelita sądą z kamerką, znajdziesz opisy badania wpisujac w dowolna przegladarke słowa - kolonoskopia. Zdrówka zyczę.