może ktoś pomoże czy to wątroba

napisał/a: pachu30 2013-08-11 12:36
Witam serdecznie od jakiegoś czasu około 2 tygodni a wcześniej też ale sporadycznie boli mnie wątroba chyba wątroba boli mnie dokładnie pod prawym żebrem z przodu byłem u lekarza wszystkie badania w normie jedynie troche podwyrzszony ALAT mam 23 lata diety nie stosuje piję alkohol oczywiście z umiarem a teraz napiszę troche co do objawów a więc zaczeło się od około roku temu i od tego czasu codziennie wstaje rano mam mocno biały nalot na języku do tego bardzo nie świeży zapach z ust czasem język jest też lekko żółty teraz doszła do tego ta boląca wątroba nie wiemm czy mi się wydaje ale wydaje mi się że rano wstaje też lekko opuchnięty zauważyłem to też po tym że czasem obroczką z ręki jest bardzo luźna a czasem normalnie na palcu nie wiem co to może być lekarz zalecił zrobienie dabania na hcv i też tak zrobię ale dopiero za tydzień gdyż jestem po za granica Polski dodam też że wacha mi się waga raz waże 84 kilo a raz 82 i tak na zmiane mam przy tym 189 wzrostu.Bardzo proszę o nakierowanie mnie lub podpowiedzi co to może być będę wdzięczny pozdrawiam serdecznie

ps dodaję zdjęcie w miejscu gdzie mnie boli
napisał/a: Ell 2013-08-11 15:02
USG jamy brzusznej, gastroskopia. A co do wagi, to to akurat normalne takie skoki.Czasami zjemy mniej czasami wiecej, wiec waga nasza sobie skacze. Ja rano potrafie wazyc 46,9 a pod wieczor 1,5kg wiecej.
napisał/a: pachu30 2013-08-28 19:26
jestem po wszystkich możliwych badaniach okazało się że mam powiększona wątrobę od złej diety samo mięso alkohol itd co do wagi to racja co dziennie się ważę i rano warzę około 81 kg przy 190 a pod wieczór około maks 83 więc jeszcze zapytam tak już ogólnie dla siebie czy to waga w miarę normalna czy lepiej troszkę zrzucić ? pozdrawiam Arek