Moze jakis specjalista odpowie mi na temat blony dziewiczej

napisał/a: Kasienka84 2007-01-03 14:53
Mam pytanie i moze jakis specjalista by odpowiedzial. Mam problem z blona a wyglada on tak ze blona nie chce peknac mimo stosunkow pelnych od pol roku mniej wiecej tylko sie rozciaga na tyle ze te stosunek jest mozliwy aczkolwiek odczuwampieczenie i bol czasem. Bylam u ginekologa i on powiedzial mi ze to ze kobieta ma bone nie znaczy ze nie wspolzyla i z emoja blona jest bardzo elastyczna is ie rozciaga i dopasowuje, dodam z ena poczatku mimo licznychprob stosunek wogole nie chcials ie opdbyc bo bardzo bolalo, potem stopniowo ten bol mijal i sie zmniejszal a teraz jestem w miejscu i ejst to pieczenie i odczuwam dyskomfort z powodu blony i nie cuzje zadnej przyjemnosci podczas zblizen, co mozna zrobic
napisał/a: solka21 2007-01-04 22:13
Co prawda specjalistka ze mnie zadna:) ale uwazam, ze powinnas isc do gina i poprosic zeby nacial Ci blone. Przedstaw jak wyglada sytuacja, ze uniemozliwia Ci to czerpanie przyjemnosci ze zblizen, mysle, ze to rozwiazaloby problem:).
napisał/a: Kasienka84 2007-01-04 23:17
Dziękuje za odpowiedz i chęć pomocy. byłam u ginekologa na badaniu, pierwszej mojej wizycie, i szczerze mówiąc myślałam ze ta błona pękła w końcu bo strasznie bolało a teraz w sumie nie jest to wielki bo l tylko pieczenie jak nawilżenie mniejsze troszkę chociaż małe nie jest i nie raz dodatkowo się nawilżam, no i spytałam teoretycznie lekarza jak z błoną myśląc ze jej nie mam a on ze błona jest, wiec się pytałam co mam z nią zrobić a lekarz ze raczej nic, ona nie jest gruba a grube błony się nacina a moja jest na tyle elastyczna i na tyle duży otwór ma ze się rozciąga i dopasowuje i gdzieś czytałam ze takie przypadki są i ze dopiero przy porodzie błona pęka, czy może z czasem ona się jakoś rozciągnie czy pęknie, wiem ze może wydawać się to głupie co pisze ale tak naprawdę to jest jakiś kłopot ponieważ to nie do końca normalne i może mało kto tak ma. ale może jednak komus sie zdażyło tak i ma podobny przypadek i napisze mi jak to dalej wygląda, staram sie nie przejmować tym mocno. Dodam że ginekolog u któreog byłam jest właściwie najlepszym wmieście i kompetentnym i mu wierze u ufam bo ma wiele opinii dobrych i wiele znajomych go chwali i chodzi
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 16:51
mysle ze twoj ginekoklog powinien naciac ci blone