moje lewe jądro jest dużo większe od prawego

napisał/a: kompleks223 2012-01-17 20:09
Mam nielada problem z lewym jądrem , chodź nie boli troche nienaturalnie wygląda i nie wiem właśnie co robić :( Rok temu miałem operacje lewego powróżka nasiennego w zaawansowanym stadium , potem mialem co jakis czas chodzić na kontrole ale zaprzestałem ponieważ wyjeżdzałem do pracy za granice no i każda wizyta kosztowała mnie 100zł - leczyłem się prywatnie. Mam tylko nadzieje że nie będę bezpłodny :(( wgl a i do tego moszna jest jakaś żylasta :( . Dodaje że mam 20 lat :( Załączam zdjęcia dla lekarzy i niech mi coś powiedzą na ten temat bo sam juz nie wiem czy to normalne , czy powinienem znowu się leczyć ? :((
napisał/a: wikam2 2012-01-17 20:17
Intymnych części ciała na forum nie umieszczamy. Jesli ktoś odpowie wyślij mu link/fotę na pw.
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-01-17 20:24
Ja oglądnąłem te Twoje klejnoty i wg mnie wymaga to sprawdzeniu przez lekarza. U facetów zazwyczaj jedno jądro jest większe od drugiego ale u Ciebie da dysproporcja jest zbyt duża wg mnie.
napisał/a: Vieri 2012-01-18 00:48
Witam,

Taki stan wymaga pilnej kontroli w lekarza specjalisty urologa. Jeśli rzeczywiście rozmiar jednego jądra jest znacznie większy od drugiego to możesz podejść nawet na "ostry dyżur" na SOR a lekarz z pewnością nie odmówi Ci pomocy i konsultacji.

Pozdrawiam
napisał/a: Paul861 2012-01-27 18:03
A jak to jest, że hmm - nie potrafie ubrać tego dokładnie w słowa, ale moszna jądra "mało zwisa" tzn no jądra są podkulone wysoko, nie zwisają penis wystaje z 3 cm niżej. Z tego co wiem to proporacja to moszna wystaje trochę ponad penisa wisząc..? Mam nadzieje, że ktoś zrozumi..