moja kobieta ma straszne bole podczas oddawania moczu

napisał/a: kruckers 2008-01-06 20:25
Witam
Od pewnego czasu moja kobiete strasznie piecze pochwa (ostatnio brala antybiotyki i tabletki antykoncepcyjne) a bol przy oddawaniu moczu porownuje do podpalana zapalniczka... jest tak strasznie, ze nie chce juz nawet nic pic, zeby tylko nie oddawac moczu:( byla u lekarza pierwszego kontaktu i stwierdzil ze to moze byc grzybica pochwy. przepisal jej jakies gobulki, ale po tym jest jeszcze gorzej... byc moze lekarz pomylil sie z diagnoza. czy przedstawione objawy moga charakteryzowac jakas inna chorobe?
napisał/a: Motylek_Łęczyca 2008-01-06 22:18
kruckers napisal(a):Witam
Od pewnego czasu moja kobiete strasznie piecze pochwa (ostatnio brala antybiotyki i tabletki antykoncepcyjne) a bol przy oddawaniu moczu porownuje do podpalana zapalniczka... jest tak strasznie, ze nie chce juz nawet nic pic, zeby tylko nie oddawac moczu:( byla u lekarza pierwszego kontaktu i stwierdzil ze to moze byc grzybica pochwy. przepisal jej jakies gobulki, ale po tym jest jeszcze gorzej... byc moze lekarz pomylil sie z diagnoza. czy przedstawione objawy moga charakteryzowac jakas inna chorobe?




jesli byłabyto grzybica to twoja dziewczyna miałaby takie objawy:
- świat i pieczenie pochwy
- swedzenie
- leci biały śluz przypominajacy nieprzegotowane mleko(twarożek ) sorka za okreslenie ale tak to mi przypomina
- napuchniecie wejscie u pochwy
- zaczerwienienie pochwy


jakie dostała twoja dziewczyna leki ?????


ja na grzybice dostałam GYNAZOL, MACMIROR COMPLEX 500, MASC CLOTRIMAZOLUM smaruje sie wejscie do pochwy skuteczny




proponuje posmarowac mascia CLOTRIMAZOLUM jest bez recepty a jest skuteczny kosztuje ok 3 zł .

Clotrimazolum wystepuje równiez w globulkach dopochwowych ale sa na recepte. Zycze szybkiego powroty do zdrowia
napisał/a: Ratri 2008-01-22 22:13
zapalenie cewki moczowej jak sie patrzy !! Niebieskie, "cudowne" tabletki (ziołowe) Urosept. Juz po pierwszej dawce następuje ulga
napisał/a: Martinii 2009-08-27 15:12
Witam. Podczas wakacji nad morzem w czasie oddawania moczu przy końcowej fazie czułam ból i widoczne było lekkie krwawienie. Myślałam że to od kąpieli w morzu lub jeziorze. Objawy wystąpiły po kilku dniach pobytu. Byłam przerażona co się ze mną dzieje. Zaczęłam pić bardzo dużo wody mineralnej i zaprzestałam kąpieli w morzu i jeziorze bo myślałam że to brudna woda morze być tego przyczyną. Krwawienie się skończyło ale często musiałam chodzić oddawać mocz i ból dalej towarzyszył. Jak wróciłam do domu bałam się iść do lekarza i nie mam zamiaru tego robić (nieprzyjemne wspomnienia ). Teraz już nie boli aż tak bardzo ale czasami odczuwam dyskomfort. Nie wiem czy czekać dalej aż samo przejdzie czy zgłosić się jednak do lekarza? naprawdę chciałabym to ominąć.
napisał/a: jaguana84 2009-08-27 15:58
kruckers- takie objway moga byc przy infekcji drog rodnych np grzybicy itp ale takze przy zapaleniu jajnikow a z tym niema zatow - lepiej isc do lekarza ginekologa i sie zbadac. a diagnoza lekarza mogla byc nietrafna poniewaz mogl sie zasugerowac waszym zdaniem.moj maz zostal zle zdiagnozowany, siostrzenicy ranka takze i wten sposob oboje ucierpieli a slady zostaly do dzis. takze idz lepiej do ginekologa
napisał/a: motylek.2 2009-08-27 21:54
Ratri niestety nie we wszystkich przypadkach urosept pomaga ja miałam zapalenie cewki moczowej i pęcherza i mi to nie pomogło wybrałam az dwa listki natomiast polecam Furalgin - jest z przepisu lekarza ale naprawde pomaga.
napisał/a: motylek.2 2009-08-27 21:57
przy zapaleniu pęcherza czy cewki trzeba pic duzo płynów zeby te bakterie z pęcherza wydalic.
napisał/a: Martinii 2009-08-30 22:04
a czy te leki są dostępne bez recepty w aptece?
napisał/a: motylek.2 2009-08-31 11:33
nie furalgin jest tylko na recepte
napisał/a: Martinii 2009-08-31 15:06
Chyba jednak pójdę do lekarza. Boję się że to może być cos poważnego. Ale dziękuję za pomoc :)
napisał/a: millo1 2009-09-03 10:31
ja jak miałam zapalenie pęcherza, to kupiłam w aptece urosept, kapsułki żurawinowe, piłam mnóstwo wody z cytryną, dużo sikałam i grzałam podbrzusze. oprócz tego łykałam regularnie (co nadal robię) lacibios femina i muszę powiedzieć, że po kilku dniach przeszło. i tak poszłam do lekarza i zrobiłam badanie moczu (nie ma co lekceważyć takich rzeczy), ale mi tamte środki pomogły, więc żeby wspomóc się i zacząć już coś robić, polecam :)
napisał/a: motylek.2 2009-09-04 14:15
Kazdy lek ma inne działanie dopóki sie nie wypróbuje na sobie nie wiadomo czy pomoze , z własnego doswiadczenia wiem ze na mnie urosept nie podziałał i poszłam do lekarza ... dostałam furalgin.