Moja dziewczyna nie chce nic jeść

napisał/a: pl4yboy 2012-05-25 18:50
Witam, moja dziewczyna od dłuższego czasu nie chce nic jeść. Rano pije kawę, przez dzień zje czasem trochę, ale niewiele, obiad zjada nie zawsze i nie cały, a potem do wieczora potrafi nic nie jeść, twierdząc że nie jest głodna.. Czy to normalne?
napisał/a: ~Anonymous 2012-05-25 19:19
Hmm ...raczej nie jest to normalny objaw.Czy dziewczyna odchudza się??Ile to już trwa? Czy choruje na cos? przyjmuje jakies leki? czy występują jakies inne niepokojące Cie objawy u niej??
napisał/a: pl4yboy 2012-05-25 21:49
Nie odchudza.. hmm, ciężko określić, zauważyłem to około 1-2 miesięcy temu.. Możliwe że działo się tak już wcześniej..nie choruje.. nie przyjmuje.. Nie, i to jest dziwne.. Czasem tylko mówi, że jest głodna ale się jej nie chce jeść.. :/
napisał/a: ~Anonymous 2012-05-25 22:56
A ile twoja dziewczyna wazy podaj tez wzrost.Tutaj wiesz tak naprawde może byc wiele przyczyn od tych z pogranicza "natury"psychicznej,jak -nerwice,depresje , ,anoreksja ,bulimia, zbyt duży stres,po jednostki chorobowe takie jak ,np:anemia,różnego rodzaju infekcje,zakażenia,problemy natury hormonalnej -czyli endokrynologiczne róznego rodzaju choroby układowe i tak naprawde cięzko jest cokolwiek stwierdzic i doradzic bo opis jest bardzo skąpy i nie zawiera zadnych wyników i zadnych dodatkowych objawów ,które przynajmniej mogłyby nas naprowadzic na jakis trop.Najlepiej jak porozmawiasz z nią i zapisze sie do lekarza ,który wykona na samym początku podstawowe badania i wtedy ewentualnie mozna myslec do dalej
napisał/a: ognista4 2012-05-31 18:29
...a może po prostu odchudza się, ale nie chce sie do tego przyznać....
napisał/a: janinka121 2012-06-06 16:40
od zawsze tak robi/
pewnie chce schudnac w najgorszy z mozliwych sposobow, jeszcze ta kawa na pusty zoladek.
porozmawiaj z nia o tym, niech poszuka zdrowej diety, tak nabawi sie tylko problemow i bedzie mogla szybko przytyc jesli zacznie normlanie jesc.