Mój chłopak jest uzalezniony - jak mu pomóc?

napisał/a: monika7881 2009-01-28 20:16
Mój chłopak jest uzalezniony od gier tzw maszyn oraz od narkotykow:( coraz bardziej sie stacza mimo ze doskonale wie o tym ze robi zle chcialby przestac robic to co robi ale nie potrafi ma bardzo slaba wole i ciagle ulega. jak mam mu pomoc gdzie go wyslac jak z nim rozmawiac zeby oprzytomnial? on jeszcze nie jes taki zepsuty ..
napisał/a: dimedicus 2009-01-28 20:42
Należy udać się do poradni uzależnień.Można też skontaktować się z psychologiem.
napisał/a: Magda178 2009-04-13 15:31
Tak rozumiem Cie co musisz przezywac moj chlopak tez jest w sumie byl uzalezniony od alkoholu to byla dluga walka zeby mu pomoc wiele lez i cierpienia ale jakos dalam rade chociaz musisz przygotowac sie na to, ze bedziesz musiala duzo duzo walczyc ale jesli naprawde go kochasz to dasz rade :) Nalezy udac sie do jakiegos psychologa, terapeuty duzo chlopaka wspierac moim zdaniem i dawac mu duzo ciepla i zrozumienia bedzie wporzadku dacie rade:) pozdrawia,m
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-31 02:43
Tam jest zaraz uzależniony. Postaw mu ultimatum: albo Ty albo używki. Jeżeli wybierze Ciebie, to będzie to rozwiązanie problemu, jeżeli używki, to też dobrze, bo dowiesz się, że jest niewarty Ciebie i poszukasz sobie nowego chłopaka.
napisał/a: piotrosiama 2011-12-31 02:45
Grandalf - myślisz że autor czekał blisko 3 lata na Twoje info ?
Przestań odświeżać stare tematy.
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-31 02:48
Sorry, trochę się rozkręciłem
napisał/a: piotrosiama 2011-12-31 02:50
No właśnie widać to.