Mleczny mocz

napisał/a: Swordancer 2010-09-19 19:56
Witam.
Mam pytanie, otóż od pewnego czasu (2 lata) zauwazyłem podczas oddawania moczu czasami staje się on biały (mleczny) przez krótką chwile. Potem mocz wraca do normalnego przezroczystego słomkowatego koloru. Dzieje sie tak tylko w ciągu dnia, nigdy z rana. Nie mam problemów z oddawaniem moczu ( brak pieczenia, bólu, oddawanie ok. 4-7 razy dziennie w zależności od ilości płynów), nie mam tez objawów zapalenia bakteryjnego (chociaz posiewu moczu nie robiłem), wyniki badania ogólnego moczu nic nie wykazały (oprócz dużych pasm śluzu i lekko kwaśnego srodowiska (pH - 5)). Lekarz ogólny powiedział ze widocznie mój organizm tak ma i już. Objawy nie występują po wysiłku fizycznym ponieważ przez tydzien forsownego chodzenia po górach ani razu nie miałem podobnego objawu. Inna rzeczą jest fakt ze nasilone objawy wystepują przy czestych stosunkach płciowych a zanikaja ( choć nie całkowicie) w czasie "abstynencji". Współżyje z jedną partnerką, która się regularnie bada w zwiazku z tym nie było mozliwości zarażenia.
Troche mnie to strufuje i martwie się o nerki bo to trwa juz dosyc długo, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.
napisał/a: Swordancer 2010-09-19 20:44
Poprawka "pH = 6"