mikro dermabrazja

napisał/a: marietkaaa 2008-10-01 19:04
Mam 17 lat. Przez pół roku leczyłam skórę lekiem Acnenormin. Po zakończeniu leczenia dermatolog, do którego chodzę, poleciła mi zabieg mikro dermabrazji. Nie wiem czy to bezpieczne w moim wieku i jakie są tego efekty. Czytałam, że polecane jest to dla kobiet +40 lat,a ja nawet nie mam 20. Zastanawiam się czy skorzystać z tego zabiegu.
napisał/a: KATERINA 2008-10-02 19:51
marietkaaa napisal(a):Mam 17 lat. Przez pół roku leczyłam skórę lekiem Acnenormin. Po zakończeniu leczenia dermatolog, do którego chodzę, poleciła mi zabieg mikro dermabrazji. Nie wiem czy to bezpieczne w moim wieku i jakie są tego efekty. Czytałam, że polecane jest to dla kobiet +40 lat,a ja nawet nie mam 20. Zastanawiam się czy skorzystać z tego zabiegu.



Nie wiem jak lekarze z uporem maniaka i to coraz częściej dają to dziadostwo --izotretinoinę doustnie i to coraz młodszym ludziom ,wiesz że tym że to wywołuje choroby autoimmunologiczne i w ogóle winno być zabronione ale mniejsza teraz z tym mikrodermabrazja jest bardzo dobra i Twój wiek nie ma tu nic do rzeczy} -warto tylko iść do renomowanego gabinetu a nie takiego co robi pseudo mikro.Ten zabieg o którym piszesz to DERMABRzja i jest ona raczej polecana "dojrzalszym"skórą.Także mikrodermabrazja jak dla Ciebie jest ok,masz do wyboru diamentową i kryształkami korundu.Wszystko masz w googlach.
napisał/a: KATERINA 2008-10-02 19:54
KATERINA napisal(a):
marietkaaa napisal(a):Mam 17 lat. Przez pół roku leczyłam skórę lekiem Acnenormin. Po zakończeniu leczenia dermatolog, do którego chodzę, poleciła mi zabieg mikro dermabrazji. Nie wiem czy to bezpieczne w moim wieku i jakie są tego efekty. Czytałam, że polecane jest to dla kobiet +40 lat,a ja nawet nie mam 20. Zastanawiam się czy skorzystać z tego zabiegu.



Nie wiem jak lekarze z uporem maniaka i to coraz częściej dają to dziadostwo --izotretinoinę doustnie i to coraz młodszym ludziom ,wiesz że tym że to wywołuje choroby autoimmunologiczne i w ogóle winno być zabronione ale mniejsza teraz z tym mikrodermabrazja jest bardzo dobra i Twój wiek nie ma tu nic do rzeczy} -warto tylko iść do renomowanego gabinetu a nie takiego co robi pseudo mikro.Ten zabieg o którym piszesz to DERMABRzja i jest ona raczej polecana "dojrzalszym"skórą.Także mikrodermabrazja jak dla Ciebie jest ok,masz do wyboru diamentową i kryształkami korundu.Wszystko masz w googlach.


Wybacz błędy wnerwiłam się że można dawać izotretoinę i tyle.
http://www.mikrodermabrazja.net.pl/
napisał/a: marietkaaa 2008-10-03 19:51
Dziękuję za odpowiedź. Zabieg mama mieć robiony za pomocą kryształków korundu. CO do leku, to skutku uboczne jego działania były trochę uciążliwe, największe zmiany cholesterol 325. Dziś czuję się już dobrze, choć zdaję sobie sprawę, że ten lek bedzie miał wpływ na moje zdrowie nawet po zakończeniu kuracji.
napisał/a: mngh 2008-10-08 08:31
Ja mam 24 lata i mikrodemabrazje przechodzilam juz chyba 3 lub 4 razy, w gabinecie u mojej dermatolog. To chyba po prostu porządne złuszczanie ;) Buzia przez tydzien niezbyt ładna ale potem duzo lepiej!