Migdalki a oddech

napisał/a: nudzimisiexd 2013-02-21 00:52
Hej , mam pewien problem. W zasadzie to chodzi o nieswiezy oddech , towarzyszy mi on od nie pamietnych czasow ale chodzi bardziej oto ze pamietam ze go mam od niedawna , chociaz sadze ze od zawsze go mam. Nie przedluzajac , moj oddech jest nieswiezy , towarzyszy mu do tego bialy nalot , czasem zolty i to on chyba jest powodem a takze nie smak w ustach , ale chodzi oto ze bylem z wizyta u stomatologa i on nic nie wykryl , niestety. Prawdopodobnie mam kandydoze jamy ustnej ale nalot jest tylko na jezyku , moje pytanie jest takkie czy bialy nalot i nieswiezy oddech moga powodowac migdalki. Ogolem nie sa jakos powiekszone itp , sa przy nich rowki tylko ale usunelem stamtad takie kuleczki. Pozatym czytalem gdzies ze jesli migdalki nie pracuja odpowiednio to nie potrafia zwalczyc bakteri w jamie ustnej wiec jak rozpoznac czy migdalki sa zniszczone czy w jakis sposob zle funkcjonuja , ja na migdalkach pod swiatlo widze tylko takie jakby...okregi na nich ale nie sadze zeby to bylo czegos przeczyna. prosze o pomoc , nie potrafie walczyc juz tym , mam dosyc mycia zebow 10 razy dziennie . Moze ktos z was mial podobnie?