Mięśniaki

napisał/a: monia987 2016-01-30 07:13
Zwasze bardzo cięzko przechdziłam miesiączki, były bolesne, obfite i trwały 7 dni,ostatnie pół roku dało mi popalic, poniewaz ból był okrótny, a krwawienie obfite i ze skrzepami. Byłam za granicą ( nie wiedziałam, ze mam większy problem, więc ratowałam się lekami przeciwbólowymi),po powrocie udałam sie z wizytą do ginekologa i okazało sie ze mam mięśniaki śródścienne. Lekarz powiedział, ze nie powinnam zwlekac z zajściem w ciązę ( moze juz czas 29 lat minęło), ale z uwagi na mój kolejny wyjazd za granicę przepisał antykoncepcje. Wszystko byłoby ok, ale w ubiegłym miesiącu mój okres trwał prawie dwa tygodnie, miałam spore skrzepy, a ból był przerazający i do tego taki ubytek krwi mialam, ze chyba zelazo do zera mi spadlo (uzupełniłam niedobór lekami), ten miesiąc zapowiada sie podobnie :( .
Jezeli jest ktoś, kto pomoze mi radą, będę wdzięczna. Jetsem za granicą czy jest jakiś sposób zeby mi pomóc, bo nie bardzo mogę iśc do lekarza ( no chyba, ze nie będę miała wyjścia), a moze powinnam wrócic do Pl i usunąc te mięsniaki?????
Pozdrawiam