Miesiączka

napisał/a: Madllen1 2007-08-16 16:29
Spóźnia mi się już 3 dni. Czy coś może być nie tak?
napisał/a: MaDzIa_ 2007-08-16 20:05
nie wydaje mi sie, tym bardziej ze teraz sa takie upaly i wogole:) takze nie powinnas sie martwic:P
napisał/a: nana203 2007-08-16 21:17
Zbyt mało powiedziane"spóźnia mi się trzy dni":)Moze to być wpływ leków jeśli je zażywałaś moze masz nieregularne miesiaczki moze to ciąża ale za mało powiedziałaś aby można Ci cokolwiek powiedzieć.
napisał/a: Patrycja_KK 2007-08-16 22:23
Mi spóźnał sie po 10 dni (!), nie martw sie, na przesuniecie sie misiączki moze miec wpływ wszystko- zmiana klimatu, katar:D
napisał/a: Kasienka84 2007-08-17 08:58
3 dni sa uznawane za normę jeszcze. organizm to nie maszyna i masa czynników moze wpływać na lekkie przesunięcia. Stres, upal, podróż, zle odzywianie, zmeczenie, niewyspanie itp. mi sie kiedys i po 2-3 tyg spoznial ale lekarz nie widzial w tym nic zlego i mowil ze trzeba byc cierpliwymi dac dla organizmu czas na unormowanie sie szczegolnie jak jest stres itp to trzeba sie liczyc z zaburzeniami,
napisał/a: Madllen1 2007-08-18 17:15
Nieee w ciąży na pewno być nie mogę. Czy to może być po cyklonaminie dostałam ją w tamtym miesiącu ,żeby się nie wykrwawić. Ale skoro to normalne to nie będę się przejmować. Dzięki za odpowiedzi...
napisał/a: paulag79 2007-08-18 22:26
absolutnie nie masz sie czym martwic opoznienie przy miesiaczce to normalna sprawa moze na to miec wplyw praktycznie wszystko wiec nie przejmuj sie tym bo jesli bedziesz o tym myslec i sie stresowac to tym bardziej mozesz przedluzyc okres oczekiwania, najlepiej sie zrelaksuj i wez ciepla kapiel to czasami pomaga pozdrawiam