Mezoterapia igłowa na twarz Gdańsk

napisał/a: buzek 2016-10-05 11:04
Szukam tutaj opinii kobiet na temat tego zabiegu. Czy możecie polecić kogoś z Gdańska? I jak efekty działania?
napisał/a: tamisia 2016-10-06 09:59
Ja się wybrałam. Mam 32 lata tak wiec zmarszczki dość plytkie ale jednak są i bardzo mnie denerwowały. Chodziłam na to w Gdansku do kliniki na Skłodowskiej ( jest to klinika doktora Michajłowskiego)l. Postanowiłam, że jesli już idę na tego typu zabieg to chcę aby był wykonany przez profesjonalnego lekarza oraz w sterylnych warunkach. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry twarzy ale to już pewnie wiesz. Za przyjemne to nie jest ,ale da się wytrzymać ( myslałam,ze będzie gorzej).
napisał/a: buzek 2016-10-10 12:15
Dziki za odpowiedź. Napisz mi jednak jak przedstawiają si efkety zabiegu. Czy jesteś zadowolona? Czy wystarczy jeden zabieg aby zobaczyć działanie?
napisał/a: tamisia 2016-10-11 11:31
To zależy od danej osoby. Jednej osobie jedna mezoterapia wystarczy jesli ma ładną twarz i nie ma wielu zmarszczek, któś inny musi iśc na serie.Sam wybrałam sie na serie zabiegow na twarz. Efekty widzialam tak mniej wiecej 2 tygodnie po zabiegu czyli tak jak mi to powiedzial lekarz. Sa naprawde dobre bo twarz wyglada o wiele mlodziej, ladniej oraz jest bardzij ozywiona. Najlepiej jakbys pogadala sobie z lekarzem, on powinien powiedziec Ci czy ten zabieg bedzie odpowiedni w Twoim przypadkuu czy tez lepsze bdzie cos innego. W klinice w której bylam pierwsza konsultacja jest za darmo.
napisał/a: buzek 2016-10-20 11:33
Tutaj jest ich strona www: wymodelujsylwetke.pl . Mozesz sobie zajrzeć również na ich fan page na facebooku. Są tam filmiki o zabiegach, pokazują jak sie do nich przygotowac. Jak taki zabieg wyglada.