Metoda na przytycie?

napisał/a: p4o10 2007-01-01 16:25
Mam: 18lat 162cm 46kg. Chciałbym sobie nieco przytyć (tak żeby mieć 60kg) i może urosnąć ( ale chyba się już nie da ). Nie mam za bardzo czasu itd. ale zastanawiałem się nad tym. Wpadła mi do głowy pewna metoda:

2-3 godziny przed snem jem na pusty żołądek dużo białka (jaja, ser, mięso, ryby).
0,5 godziny przed snem (gdy to białko się już nieco strawi lub zacznie dobrze trawić) ćwicze intensywnie (np. bieganie, rower, pompki, brzuszki itd.) do takiego dużego zmęczenia.


Podczas intensywnego wysiłku wydziela się hormon wzrostu (tak słyszałem). Organizm rośnie głównie i najintensywniej podczas snu (też tak słyszałem). Więc wydaje mi się, że moja metoda może być nawet efektywna.

Czy wam też się wydaje, że moja metoda coś może dać i czy dzięki niej udałoby mi się przytyć szybko 15kg? Może coś byście w niej zmienili? Jakie byście dali ćwiczenia i racje żywnościowe? Z góry dziękuje za odpowiedzi !
napisał/a: Anie79 2007-01-09 15:53
Hmmm... Moim zdaniem pomysł nie wypali!!! Szybciej schudniesz niż przytyjesz. Po pierwsze jeśli jesz 3 godz przed snem na pusty żołądek? Czemu na pusty - skoro chcesz przytyć jedz regulanie, 5, 6 razy dziennie. Poza tym nie takie ćwiczenia, robisz typowy fitness w stylu fat-burrning, powinieneś iść na siłownie, 1,5 godz po jedzeniu, a godzinę po siłowni zjeść spory posiłek bogaty w białko. Tłuszcze też jedz, natomiast mniej cukrów.
pozdr,
napisał/a: p4o10 2007-01-10 19:26
okay dzieki za odpowiedz! :)
napisał/a: blind1 2007-02-05 09:36
zeby przytyc uwagaa: dieta - bialko 2,5gr wegle 6gr tluszcz 1gr

robisz z tego 5 - 6 posilkow - normalna silownia posilek przed nia i posilek tuz po

to wzystko ja to stosuje 3 miesiace + 8kg
napisał/a: mary1 2007-03-05 22:34
super rady tez skorzystam