Meridianki - meridia

djfafa
napisał/a: djfafa 2009-05-06 15:11
Luźny temat na temat odchudznia i nie tylko.
ps. Może zaczne ja :) Jak ma się nazywać temat wątku? Może być taki jak jest?
napisał/a: fresh2 2009-05-06 15:13
djfafa napisal(a):Luźny temat na temat odchudznia i nie tylko.
ps. Może zaczne ja :) Jak ma się nazywać temat wątku? Może być taki jak jest?

Dla mnie bomba:)))
Chyba że kobitki chcą inaczej.
Laski co wy na to?
napisał/a: rudzielec211 2009-05-06 15:16
Ja jestem za ale fresh odpowiedz mi na moje wcześniejsze pytanie" dlaczego ja w trakcie okresu nic z wagą a po 2 kg +"
napisał/a: fresh2 2009-05-06 15:21
rudzielec21 napisal(a):Ja jestem za ale fresh odpowiedz mi na moje wcześniejsze pytanie" dlaczego ja w trakcie okresu nic z wagą a po 2 kg +"

Tak,tak po prostu "szefunciu" mnie wybił z nowymi wątkami i się rozkojarzyłam:)))
Nie wiem może akurat twój organizm tak reaguje,ale to nie ma przecież znaczenia:)
Wiesz co ja się zważę tak jak ty tydzień po i zobaczę jak u mnie to będzie dokładnie,bo sama nie pamiętam tak na serio jak to ze mną jest:)))
napisał/a: fresh2 2009-05-06 15:24
AAAAAAAAA
chudzinka palaczu:))witaj.
Fajnie że wróciłaś:)
napisał/a: rudzielec211 2009-05-06 15:31
Fresh napisz mi proszę jak wygląda twój jadłospis dnia ( ile razy dziennie jesz i co?)
napisał/a: Chudzinka 2009-05-06 15:34
A dzięki Fresh:)))
Też się wybiłam z rytmu.
Zaglądam....a tu...zamknięte:(
Dobrze że mam iloraz inteligencji wyższy od delfina to was szybciutko znalazłam:))))
napisał/a: viki71 2009-05-06 15:37
Cześć dziewczynki.Naprodukowałyście stron,że szok.Poczytam w wolnej chwili.Moja waga pokazała 3 kg mniej.W pasie mam już 78,w biodrach 105,udo 64.Spada mi wszystko od pasa w górę a w dół z oprami.Zaparłam się na węglowodany i nie jem nic.Pierwszy tydzień było dziwnie ale cukier już mi się unormował i jest dobrze.Najśmieszniejsze,że bardziej czuć na mnie perfumy i wreszcie porządnie się pocę na fitnesie,może przez wodę,której więcej piję.Zostało mi 11,7 kg do zwalenia.
napisał/a: fresh2 2009-05-06 15:38
viki71 napisal(a):Cześć dziewczynki.Naprodukowałyście stron,że szok.Poczytam w wolnej chwili.Moja waga pokazała 3 kg mniej.W pasie mam już 78,w biodrach 105,udo 64.Spada mi wszystko od pasa w górę a w dół z oprami.Zaparłam się na węglowodany i nie jem nic.Pierwszy tydzień było dziwnie ale cukier już mi się unormował i jest dobrze.Najśmieszniejsze,że bardziej czuć na mnie perfumy i wreszcie porządnie się pocę na fitnesie,może przez wodę,której więcej piję.Zostało mi 11,7 kg do zwalenia.

Super viki:)))Gratulacje wielkie!!!!!!!!!!!!!!
napisał/a: fresh2 2009-05-06 15:42
Chudzinka napisal(a):A dzięki Fresh:)))
Też się wybiłam z rytmu.
Zaglądam....a tu...zamknięte:(
Dobrze że mam iloraz inteligencji wyższy od delfina to was szybciutko znalazłam:))))

Ja wolę nie porównywać mojego ilorazu inteligencji,ale pewnie mam wyższy niż Doda(skromniutka jestem nie?):))))
Ale dobrze ze są dwa wątki bo faktycznie osoby nowe miały sporo pracy żeby wyszukać potrzebne im informacje na temat M.A teraz nie będzie problemu:)
napisał/a: rudzielec211 2009-05-06 15:42
Viki gratuluję to już coś
napisał/a: viki71 2009-05-06 15:43
Dzięki.Jeszcze trochę to będę żyć na sałacie i ogórkach ale nie poddam się już.Wróciłam do rozmiaru 42 i czekam na 40.Nie mogę wyćwiczyć ud.Boję się,że mi takie zostaną.Umięśniły się,wyprofilowały ale wewnątrz dalej galareta.Jak to wyćwiczyć?Walczę już 5 miesięcy na tym fitnesie i uda dalej grube.Poradżcie coś.